Atgriezties pie raksta

Nākamnedēļ tiks uzsākta ielu atputekļošana Ogresgala pagastā

Ja būs piemēroti laika apstākļi, nākamnedēļ Ogresgala pagasta teritorijā tiks veikta ielu un ceļu apstrāde ar pretputekļu materiālu.

Jau kopš 2014. gada katru gadu Ogres pilsētā tiek veikta grants ielu apstrāde, lai mazinātu putekļu daudzumu. Kopš pagājušā gada tiek apstrādāti ceļi arī Ogresgala pagasta teritorijā, tai skaitā Ciemupē. Ņemot vērā pieejamos finanšu līdzekļus, atputekļošana tiks veikta ielās, kur šī problēma ir visaktuālākā, tas ir, ņemot vērā satiksmes intensitāti un vietas apdzīvotības blīvumu. 


Grantēto ielu apstrāde ar pretputekļu materiālu Ogresgala pagasta teritorijā tiks veikta kopumā 12,7 km garumā.           


Darbi plānoti šādās ielās: DS "Urga" ceļš Nr.106, DS "Urga" ceļš Nr.108, Vasarnīcu iela, DS "Urga" ceļš Nr.109, DS "Urga" ceļš Nr.111, DS "Urga" starp ceļu Nr.106 un Nr.109, Kauliņi-Neteiči, Ogresgals-Vīnupes-Krūmiņi, Gravas iela, Ciemupes-Avoti-Šoriņi, Dārziņi-Fabrikas iela, Dupēni-Imantas, Lašupes-Ozolkalni, Lieltulki-Stindzinieki, Rozēni-Birži, Zvejnieku ielas atzars 2, Zvejnieku ielas atzars 3, Zvejnieku ielas atzars 4, Zvejnieku ielas atzars 5, Plūmju iela Ogresgals, Pieneņu ceļš, Ķentes iela 15-M.Ķentes iela 7, Jāņa Fabriciusa iela, Jaunā gatve, Jumpravas iela, Ogres iela, Pureņu iela, Miķelīšu iela, Anemoņu iela, Kallu iela, Krešu iela, Lupīnu iela.


Šonedēļ tiks pabeigti ielu atputekļošanas darbi Ogres pilsētā.


Atputekļošanas tehnoloģija paredz uz grants seguma izsmidzināt kalcija hlorīdu un iestrādāt to virsmā 3–4 cm biezumā, kā rezultātā ceļa seguma virsma saglabājas mitra un novērš putekļu rašanos.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47019

5. jūnijā, 15:21, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

ja strādāšanu • 7. jūnijā, 07:27
lielveikalā salīdzina ar iešanu baznīcā, tad uz darbu var aizrāpot un par to vēl samaksāt, darbs nav tur, kur Tu ej un gaidi algu, darb ir tur, kur Tu pašlaik atrodies un zini, kas tieši Tev ir jādara
oho • 6. jūnijā, 15:16
kāpēc Ogresgalā ceļs vīnupes-krumiņi tiks apstr. pret put.,bet taisnais ceļš nē ,šeit braukā daudz vairāk mašinas un smagā tehnika ,traktori,kuri traucās lielā ātrumā !
lunis sunis • 6. jūnijā, 09:33
….ir jauki kad ir rūpes par cilvēku labklājību un ceļi tik apstrādāti ar pret putekļu šķidrumu ...tikai rodas jautājums par kvalitāti - pirms apstrādes iela tiek līdzināta taču paskatoties kā tas tik darīts izskatās kad cilvēks kas brauc ar greideri ir devies savā pirmajā izbraucienā ielai malas paliek "neaprakstāmi taisnas "un bedres arī netiek aizlīdzinātas tāpat arī apstrādes materiālu izkaisīšanas vienmērība ir visai apšaubāma - vai tas nav kārtējais domes līgums par milzu nekvalitatīvi iztērētiem līdzekļiem ?????

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet