Atgriezties pie raksta

Civilmilitārās sadarbības speciālistu apmācība Lielvārdē un Ķegumā

6. un 7. jūnijā, Ķeguma un Lielvārdes novadā notiks civilmilitārās sadarbības speciālistu apmācība, lai sagatavotos Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību ciklam "Namejs 2020".

Apmācībā piedalīsies pārstāvji no Zemessardzes bataljoniem un Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes.


Mācību laikā pa ceļiem pārvietosies militārais transports. Aicinām iedzīvotājus nesatraukties, redzot mācību nolūkā pārvietojamies militāro transportu, zemessargus un karavīrus formas tērpos. Mācību laikā netiks lietoti ieroči, radīts troksnis un ierobežota iedzīvotāju pārvietošanās.


Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardze dod iespēju pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Zemessardze ir izaicinājums ikvienam pilnveidot sevi, iegūstot jaunas zināšanas, organizēti un saturīgi pavadīt brīvo laiku.


Zemessardzē uzņem 18 līdz 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai. Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, interesenti ir aicināti zvanīt uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811. Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā:


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47027

6. jūnijā, 10:56, Aktualitātes
sargs.lv

Jaunākie komentāri

firmas greis darbinieki • 7. jūnijā, 10:04
un valdis vītoliņs pierādija, ka pieaugušie dzives laikā iemācās atdarināt savus vecākus vai savas dzīmtas būtību kopumā, ja aktarība ir, kad tu izpildi cita cilvēka norādījumus, tad neatkarība ir, kad tu arī zipildi cita cilvēka noradijumus, bet protams muļķīgi smaidot un mājot ar galvu saki jā jā jā hahahā

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet