Atgriezties pie raksta

« Saeimā iesniegta iniciatīva par Operetes teātra izveidi Ogrē

27. jūnijā, 08:00, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

:( • 1. jūlijā, 03:44
Cilvēkus ar invaliditāti tiešām ir ciniski izmantot. Izņemot "Zelta liepu" Ogrē cilvēkiem ar invaliditāti nav nekāda papildus atbalsta no domes, tikai tas, ko pieprasa likums. Varētu taču apmaksāt medicīnas izdevumus vai ceļu līdz ārstam, ja tas ir citur, ceļu līdz izgļītības iestādēm, līdzfinansēt asistentus, veicināt iekļaušanu bērnu dārzos, skolās, veidot darba vietas. Ogrē visur popularizē "Zelta liepu", kurā cilvēki ar invaliditāti nemaz neiet, jo nevar to atļauties.
->??? • 1. jūlijā, 01:10
Tur jau ir tas absurds, ka nav jāatpērk, bet jāliek sakārtot. Bet acīmredzot ļāva prihvatizēt par sertifikātiem ar tālejošu domu - lai par nodokļu maksātāju naudu vēlāk atpirktu par tirgus cenu, ļaujot "savējiem" prihvatizētājiem tūkstoškārtīgi nopelnīt, un ja vēl kāda siena nošpaktelēta pirms atpakaļpārdošanas, tad cenu uzpūst vēl vairākas reizes. Ideāls komunistu feodālisms ar neierobežotām iespējām izzagt pašvaldības līdzekļus.
??? • 1. jūlijā, 00:19
Kādēļ vispār jāatpērk? Lai īpašnieki sakārto ēkas, negrib, lai pārdod. Manu privātmāju arī varbūt atpirksiet? Absurds ...
->to nu • 30. jūnijā, 23:55
tiesiski būtu, ka visus šos noziedzīgi prihvatizētos objektus pašvaldība atpirktu par sertifikātiem un kadastrālo vērtību, ne naudu un tirgus cenu.
->to nu • 30. jūnijā, 23:49
sociālismā gan mēs neatgriežamies, bet gan dziļāk lienam komunistu feodālismā, kad visu, ko komunisti un čekisti prihvatizēja 90.gados par sviestmaizi, tagad no viņiem vai jau pārpircējiem atpērk atpakaļ par nodokļu maksātāju naudu. respektīvi, tiek nodrošināta legāla shēma iedzīvotāju apzagšanai atsevišķu īpašnieku (komunistu un čekistu, viņu līdzskrējēju) interesēs.
Būs kultūras objekts skaistā, pasakainā vietā • 30. jūnijā, 23:37
Iesaku nosaukt šo jaunveidojumu par "Feodorova Lidl Ogres HES plūdu hokeja halles Operetes teātri". Un atklāt to ar Manguļa sacerēto opereti "Ogres treknie gadi".
:D • 30. jūnijā, 19:08
Valstij? Pašvaldībai? Nu nesmīdini...
to nu • 30. jūnijā, 16:17
vēl ir ēka pretī universālveikalam. Bet nākošā ēka ko nopirks būs tipogrāfijās ēka. un tā mēs pamazām atgriežamies sociālismā, kad viss pieder valstij(šajā gadījumā - pašvaldībai).
nu • 30. jūnijā, 13:33
un vēl var atpirkt bijušo unķi, pretī esošo ēku, iebūvēt tualeti pa vidu, lai košāk, ir ko ņemties.
nu • 30. jūnijā, 13:32
un vēl var atpirkt bijušo unķi, pretī esošo ēku, iebūvēt tualeti pa vidu, lai košāk, ir ko ņemties.
Ilze • 30. jūnijā, 12:28
Pilnīgi pareizi. Un privātais pilnīgi vienādus objektus uzbūvēs tiešām par trešo daļu summas, salīdzinot ar pašvaldību. Jo no pašvaldības objektiem vārās pasūtītājs uz vietas, tad partija Rīgā, tad pats būvnieks uzliek papildus peļņu, jo ja uzvara konkursā garantēta, tikai " tu mums iedosi šitik", kas viņš muļķis? Viņš pie reālās būvdarbu cenas pieliek to "šitik" bet vēl papildus peļņu sev, jo uzvara taču apsolīta. Kopējais sadārdzinājums virs reālām izmaksām ir parastam pensionāram sirdstrieku izraisošs, ja viņš zinātu. Bet nu es te tikai fantazēju, svētā Helmaņa Ogrē tā nenotiek, pilnīgi un absolūti. Viņš mums tas godīgais.
starp citu • 30. jūnijā, 11:54
tam kurš te žēlojās par to, ka tad jau vajadzēja privatizēt arī Mežaparka estrādi. Un kādēļ gan nē?? Tiesa gan, nevis privatizēt, bet vajadzēja pārdot būvēšanas tiesības tajā vietā, un privātais īpašnieks to estrādi uzbūvētu par trešdaļu no tās summas, intensīvi darbotos lai rīkotu tur dažādus koncertus atpelnot būvēšanu un arī divreiz, vai cik nu tur reizes gadā izīrētu to pašvaldību vai valsts rīkotiem koncertiem, kas valstiski VIENNOZĪMĪGI BŪTU LĒTĀK nekā būvēt un uzturēt to monstru.
skatos • 30. jūnijā, 11:49
ka Helmanis laikam nesaprot, ko nozīmē sakārtot pilsētu. Sakārtot pilsētu nenozīmē katru nolaistu ēku par pašvaldības līdzekļiem atpirkt no privātīpašnieka un pēc tam par pašvaldības naudu to izremontēt un vel pēc tam par to pašu nodokļu maksātāju naudu to uzturēt. Ja kāds netiek galā ar savu īpašumu, tad pašvaldība ir tiesīga prasīt šim īpašniekam, lai viņš pats par saviem līdzekļiem to sakārto, Ja nevar - lai pārdod kādam, kurš to var. Skarbi, bet tā ir mūsdienu realitāte. Kādēļ man ir jākopj savs īpašums un vēl kaimiņa? Ja estrāde ir nolaista - uz priekšu - Helmanis taču ir vecs Feodorova čoms, lai aiziet un pasaka, ka estrāde ir jāsakārto, ja ne, tad pašvaldība sāks likt sodus, un liks tikmēr, kamēr sakārtos. Bet nē, saviem atbalstītajiem jau nevar spļaut acīs.
>Anna • 29. jūnijā, 13:05
Kuri tie “mēs“? Par ko tas “respekt Helmanim“? Varbūt runā vien savā vārdā, ne vispārinot - “mēs“.
Anna • 29. jūnijā, 12:40
mes negribam lai atnak Bartkevica laiki,estrade stradaja,visi brauca pat no Rigas pie mums,ne vajag pardod par tam kapeikam,es domaju ka Ilzei nav taisniba,Helmanim respekt.
oh • 29. jūnijā, 12:10
Malacis Ilze - precīza un acis atveroša patiesība par vadoņa Ogres izsaimniekošanu un acu aizmālēšanas darbībām !!!!!!!
nu • 29. jūnijā, 10:08
Invalīdiem neviens neko nepārmet, cilvēki ar īpašām vajadzībām jau nav Bļodas īpašnieki, viņi ir vienkārši izmantoti darbinieki
Ilze • 29. jūnijā, 09:11
Ja ir kāda banda, kas kaut ko izlaupījusi, tad tas ir Helmanis un viņa banda ar Briedi, Grīnbergu un Robežnieku, kas izlaupīja un nolaida Namsaimnieku un Helmanis domi. Bartkevičs tikai tika vaļā no nevajadzīgiem īpašumiem, kuros pa 20 gadiem būtu iegrūsti miljoni uzturēšanā. Ogres kultūrai pilnīgi pietiek ar milzīgo Kultūras namu. Un amorāls arī ir tieši Helmanis, izmantodams invaldīdus, lai piesegtu savas shēmas - Zelta Liepas shēmā nekur nebija ne vārda par sociālo projektu, kad to ēku nopirka un iegrūda miljonu. Kad tauta bija sašutusi par nodokļu izšķērdēšanu, viņš pēdējā mirklī (kad viss jau bija uzbūvēts) pateica - tas tak būs sociālais projekts, paskat, cik es cēls un svēts. Ciniski izmantoja invalīdus. Kuriem tagad vēl tiek no cilvēkiem pārmetumi par sliktu ēdienu, jo acīmredzot restorāna bizness nav tā vieta, kur var eksperimentēt ar kvalitāti un ātrumu. Invalīdiem jādomā kaut kas lēnāks.
diez • 28. jūnijā, 23:39
kas tur estrādē bija ko izlaupīt, benķi, vai? Labi ir, ka nebrāžas tās masas. Vismaz kūrortpilsētas miers un klusums.
<zinai • 28. jūnijā, 23:23
Vai tāpēc , ka atdeva privatizācijā? Helmanis nebija deputāts kad estrādi izlaupīja NRtkeviča banda kopā ar Pūķi!
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 4 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet