Atgriezties pie raksta

Arī šovasar skolēni varēs attīstīt sociālās prasmes un iemaņas

Lai atbalstītu trūcīgas un maznodrošinātas ģimenes, Ogres novada pašvaldība arī šogad rīko akciju trūcīgu un maznodrošinātu ģimeņu skolēniem sociālo prasmju un iemaņu attīstīšanai, radot iespēju saņemt pabalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei.

Atbilstoši Ogres novada pašvaldības 22.09.2016. saistošajiem noteikumiem "Par ēdināšanas pabalstu" Ogres novada Sociālais dienests sagatavo vispārējās izglītības iestāžu izglītojamo sarakstu, kuriem piešķirts ēdināšanas pabalsts un iesniedz to izglītības iestādē. Šiem izglītojamiem tiek dota iespēju piedalīties 2020. gada vasaras periodā (augusts) sociālo prasmju un iemaņu attīstīšanas aktivitātēs un saņemt pašvaldības finansiālu atbalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei. 


Šogad sociālo prasmju un iemaņu attīstīšanas aktivitātēm ir pieteikušies 24 izglītojamie. Izvērtējot pašvaldības budžeta līdzekļus, finansiālo atbalstu iespējams piešķirt 6 eiro apmērā dienā. Saskaņā ar veikto aprēķinu paredzēts noteikt finansiālu atbalstu vispārējās izglītības iestāžu izglītojamiem sociālo iemaņu un prasmju attīstīšanai 2020. gada vasaras periodā (augustā):


Ogres pilsētā un Ogresgala pagastā – 21 izglītojamajam, piešķirot finansiālu atbalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei par kopējo summu 2646 eiro;


Suntažu pagastā – 1 izglītojamajam, piešķirot finansiālu atbalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei par kopējo summu 126 eiro;


Taurupes pagastā – 2 izglītojamajiem, piešķirot finansiālu atbalstu individuālo mācību līdzekļu iegādei par kopējo summu 252 eiro. 


Vispārējās izglītības iestāžu direktoru pienākums ir aktivitāšu laikā nodrošināt izglītojamajiem noteikto epidemioloģiskos drošības noteikumus ievērošanu. 


Par piedalīšanos sociālo prasmju un iemaņu attīstīšanas aktivitātēs pašvaldība finansiālo atbalstu izmaksās līdz šī gada 20. septembrim. Finanšu līdzekļi tiks izmaksāti no Ogres novada pašvaldības Sociālā dienesta budžeta.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47201

29. jūnijā, 15:35, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet