Atgriezties pie raksta

Ziņo par pārkāpumiem mobilajā lietotnē "Ogres novadnieks"

Lai uzlabotu iedzīvotāju un Ogres novada pašvaldības policijas komunikāciju un mudinātu cilvēkus būt atbildīgiem un biežāk ziņot par pārkāpumiem, mobilā lietotne "Ogres novadnieks" ir papildināta ar sadaļu "Ziņo Pašvaldības policijai".


 

Lietotnē izveidoto sadaļu "Ziņo Pašvaldības policijai" administrē Ogres novada pašvaldības policija. Tas nozīmē, ka iedzīvotāju sūtītie jautājumi, ierosinājumi un ziņojumi uzreiz nonāks pašvaldības policijas rīcībā, kas veicinās ātrāku informācijas apmaiņu. Par nekārtībām ir iespējams ne tikai ziņot, bet arī nosūtīt foto vai video materiālus, kā arī norādīt savu atrašanās vietu, lai varētu precīzāk noteikt pārkāpuma vietu. 


Mobilā lietotne "Ogres novadnieks" atklāta 2018. gadā. Tas ir ērts veids, kā Ogres novada iedzīvotājiem un viesiem saņemt informāciju par novada aktualitātēm, novadā notiekošajiem pasākumiem, tūrisma objektiem un maršrutiem, autobusu maršrutu sarakstiem, kā arī par Ogres novadnieka kartes priekšrocībām. 


Mobilā lietotne "Ogres novadnieks" ir pieejama Google Play (Android ierīču lietotājiem) un App Store (iOs ierīču lietotājiem). Visu lietotnes priekšrocību izmantošanai ir iespēja autorizēties, izmantojot Ogres novadnieka karti vai kādu no piedāvātajām internetbankām. 


Joprojām par novērotajiem pārkāpumiem iedzīvotāji var ziņot arī pa tālruni 65047100 (darba laikā) vai e-pastu ppolicija@ogresnovads.lv. Ārpus darba laika tālrunis automātiski tiek savienots ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa dežūrdaļu. 


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa dežūrdaļas tālr. 65002400 iedzīvotājiem ir pieejams visu diennakti. 


Pašvaldības policijai ir ļoti laba sadarbība ar valsts policiju. Dežurants, pieņemot zvanu, pa iekšējiem sakariem nodod informāciju par notikumu, kas ir pašvaldības policijas kompetencē, dežurējošai maiņai jebkurā diennakts laikā. Pašvaldības policijas rīcībā ir vairākas ekipāžas, kas operatīvi reaģē un dodas uz notikuma vietu. 


Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot par novērotajiem pārkāpumiem, jo tikai tā var panākt pozitīvu rezultātu. 


Ogres novada pašvaldības policijas kontaktinformācija un aktuālā informācija pieejama Ogres novada pašvaldības mājas lapā: 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47213

2020. gada 30. jūnijā, 18:08, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Dzintars • 2020. gada 8. jūlijā, 22:38
Cik esmu zvanījis PP, tā nevienu reizi nav atbraukusi, kad notika žūpošana un dabisko vajadzību kārtošana tieši bērnu laukumiņā un pie smilšu kastes, kas atrodas Mālkalnes pr.20 mājas pagalmā!!!
Egils • 2020. gada 7. jūlijā, 21:52
Vākt atkritumus tas jau ir glupā Bolšteina - musora darbs, tas pamuļķis uz ceļa nevar pietiekami iekasēt, ka mēdzot piebomžot.
>jautājums • 2020. gada 7. jūlijā, 19:39
Ko ta tu, tā staigādams pa Ogri, nevari pieliekties un pacelt tos atkritumus un iemest konteinerā, ko esi ieraudzījis? Slinkums, ko? Tad nevazājies apkārt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet