Atgriezties pie raksta

Ziņo par pārkāpumiem mobilajā lietotnē "Ogres novadnieks"

Lai uzlabotu iedzīvotāju un Ogres novada pašvaldības policijas komunikāciju un mudinātu cilvēkus būt atbildīgiem un biežāk ziņot par pārkāpumiem, mobilā lietotne "Ogres novadnieks" ir papildināta ar sadaļu "Ziņo Pašvaldības policijai".


 

Lietotnē izveidoto sadaļu "Ziņo Pašvaldības policijai" administrē Ogres novada pašvaldības policija. Tas nozīmē, ka iedzīvotāju sūtītie jautājumi, ierosinājumi un ziņojumi uzreiz nonāks pašvaldības policijas rīcībā, kas veicinās ātrāku informācijas apmaiņu. Par nekārtībām ir iespējams ne tikai ziņot, bet arī nosūtīt foto vai video materiālus, kā arī norādīt savu atrašanās vietu, lai varētu precīzāk noteikt pārkāpuma vietu. 


Mobilā lietotne "Ogres novadnieks" atklāta 2018. gadā. Tas ir ērts veids, kā Ogres novada iedzīvotājiem un viesiem saņemt informāciju par novada aktualitātēm, novadā notiekošajiem pasākumiem, tūrisma objektiem un maršrutiem, autobusu maršrutu sarakstiem, kā arī par Ogres novadnieka kartes priekšrocībām. 


Mobilā lietotne "Ogres novadnieks" ir pieejama Google Play (Android ierīču lietotājiem) un App Store (iOs ierīču lietotājiem). Visu lietotnes priekšrocību izmantošanai ir iespēja autorizēties, izmantojot Ogres novadnieka karti vai kādu no piedāvātajām internetbankām. 


Joprojām par novērotajiem pārkāpumiem iedzīvotāji var ziņot arī pa tālruni 65047100 (darba laikā) vai e-pastu ppolicija@ogresnovads.lv. Ārpus darba laika tālrunis automātiski tiek savienots ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa dežūrdaļu. 


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa dežūrdaļas tālr. 65002400 iedzīvotājiem ir pieejams visu diennakti. 


Pašvaldības policijai ir ļoti laba sadarbība ar valsts policiju. Dežurants, pieņemot zvanu, pa iekšējiem sakariem nodod informāciju par notikumu, kas ir pašvaldības policijas kompetencē, dežurējošai maiņai jebkurā diennakts laikā. Pašvaldības policijas rīcībā ir vairākas ekipāžas, kas operatīvi reaģē un dodas uz notikuma vietu. 


Ogres novada pašvaldības policijas priekšnieks Uģis Ulmanis aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot par novērotajiem pārkāpumiem, jo tikai tā var panākt pozitīvu rezultātu. 


Ogres novada pašvaldības policijas kontaktinformācija un aktuālā informācija pieejama Ogres novada pašvaldības mājas lapā: 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47213

30. jūnijā, 18:08, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Saņemiet kredītu 48 stundās šeit, ITĀLIJĀ vai ŠVEICE: e-pasts: corneliaursularuedi@gmail.com Ar cieņu, • Šonakt, 00:13
Saņemiet kredītu 48 stundās šeit, ITĀLIJĀ vai ŠVEICE: e-pasts: corneliaursularuedi@gmail.com Ar cieņu,
Iedzīvotājs • Vakar, 21:45
Vispār jau par draudu izteikšanu, tāpta kā par nepatiesu ziņu sniegšanu ir valsts policijas kompetencē, kāda velna pēc vispār kaut kāda pašvaldības policijas inspektore - stulba aita var kaut ko tādu teikt? Tie Ogres iedzīvotāji, kuri ir izglītoi, un tie, kuriem paldies dievam nav jāvēršas, vai paši spēj savas problēmas ar kādām sadzīviskām lietām jau sen zin, ka pašvaldības policijā strādā absolūti nekompetenti darbinieki, kuri faktiski nemaz nedrīsktētu saukties par policistiem, turklāt ne pēc amata priekšnieks, un viņa vietnieks vispār neatbilst noteiktām prasībām, ne pēc izglītības, ne zināšanām, kā arī uz viņiem nav attiecināma nevainojama reputācijas prasības, drīzāk sīki šmuguļi kuri ļaunprātīgi izmanto amatpersonas dotās tiesības. Diemžēl Helmanis un domes deputāti neredz, ka pašvaldības policijā netiek ievērotas labas pārvaldības principa prasības.
Jānis • Vakar, 13:21
Es rakstīju iesniegumus , par ko saņēmu draudus ka mani nogriezīs un pārlauzīs kājas . Es nebaidos , jo man ir rūdījums armijā . Bet , kad telefona zvanā Ogres pašvaldības policijas inspektore uzdod jautājumu , vai esmu informēts ka nepatiesu ziņu sniegšana var būt par ierosinājumu krimināllietai ? Nu tad mans ierosinājumms turēties pa gabalu no LVR Jurisdikcijas . Ja noķerat zagli , nošaujiet un norokiet , ja izsauksiet policiju , sēdēsiet Jūs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet