Atgriezties pie raksta

« Ziņo par pārkāpumiem mobilajā lietotnē "Ogres novadnieks"

30. jūnijā, 18:08, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Dzintars • 8. jūlijā, 22:38
Cik esmu zvanījis PP, tā nevienu reizi nav atbraukusi, kad notika žūpošana un dabisko vajadzību kārtošana tieši bērnu laukumiņā un pie smilšu kastes, kas atrodas Mālkalnes pr.20 mājas pagalmā!!!
Egils • 7. jūlijā, 21:52
Vākt atkritumus tas jau ir glupā Bolšteina - musora darbs, tas pamuļķis uz ceļa nevar pietiekami iekasēt, ka mēdzot piebomžot.
>jautājums • 7. jūlijā, 19:39
Ko ta tu, tā staigādams pa Ogri, nevari pieliekties un pacelt tos atkritumus un iemest konteinerā, ko esi ieraudzījis? Slinkums, ko? Tad nevazājies apkārt.
jautājums • 7. jūlijā, 09:20
Staigājot pa Ogres pilsētu, netieši rodas jautājums - cik pašvaldības policija ir ierosinājusi administratīvās lietas, vai sastādījusi administratīvos protokolus par nenopļauto zāli pilsētā un tās teritorijā, par nesavāktajiem atkritumiem pilsētā un tās teritorijā? Tas ir pašvaldības tiešais uzdevums - kontrolēt Ogres novada domes apstiprināto saistošo noteikumu ievērošanu, par kuru pārkāpšanu paredzēta administratīva atbildība. Šinī gadījumā, tā ir teritorijas sakopšana.......................
R • 6. jūlijā, 12:26
Nu arī Naglis pats neies prom, kamēr šo izmetīs, kopš Marķitāns nav vairs priekšnieks, Naglis ar bailēm drebēdams turās pie amata. Citur nekādā inteliģentā iestādē šo tāpat neņems, divas reizes mēģināja kārtot tiesneša eksāmenu, pamatīgi izgāzās. Tiesneši šokā, kur tāds muļķis vispār sadomājis kļūt par tiesnesi, nav izpratnes par kvalitātīvu kriminālprocesu, kur nu vēl par vispārējāstiesas procesiem/ judikatūru. Dzirdēju, ka šis ejot meiteņu vingrošanas nodarbībās, nu vismaz sapratis kur ir viņa vieta.
viss skaidrs • 6. jūlijā, 10:33
Attiecībā uz pašvaldības policijas vadītāju ir divi aspekti, pirmkārt ulmanis cenšas izdabāt gan helmanim, gan saviem vietniekiem, kā arī naglim, savukārt dics laiza pakaļu tikai naglim. Nebūs nagļa, arī dics meklēs glābiņu pie sava pašreizējā amatā ieliktiņa - bērzkalna, vai nu būs jātinās uz čangalēriju ganīt govis.
nu • 6. jūlijā, 09:57
man līdz šim, gan par pašvaldības policiju, gan tās vadību, ir tikai pozitīvas atsauksmes. Novada vadībai laikam ir "zobs" uz pašvaldības policijas vadītāju, kurš nepakļaujas norādījumiem no augšas, tādēļ arī te paši raksta tādus negatīvus komentārus.
Jānim • 6. jūlijā, 09:17
Pašvaldības plicijas uzdevums ir (īsi): kontrolēt Ogres novada domes apstiprināto saistošo noteikumu ievērošanu, par kuru pārkāpšanu paredzēta administratīva atbildība; savas kompetences ietvaros novērst un pārtraukt sabiedriskās kārtības pārkāpumus; veikt preventīvos pasākumus likumpārkāpumu novēršanā; sadarbībā ar bērnu vecākiem, izglītības iestādēm, valsts policiju, sabiedriskajām organizācijām un citām iestādēm veikt likumpārkāpumu profilakses darbu ar bērniem, iekārtojot katram bērnam profilakses lietu. ja ienāk ziņas par to, ka tiek gatavots vai ir izdarīts likumpārkāpums, kura izskatīšana ir Valsts policijas kompetencē, pašvaldības policija veic nepieciešamos pasākumus tā novēršanai (ja pārkāpums notiek tagad); sniegt pirmo neatliekamo palīdzību cietušajiem; nodrošināt atrasto un Pašvaldības policijai nodoto dokumentu, mantu, vērtspapīru un cita veida īpašuma saglabāšanu līdz tā nodošanai īpašniekam vai kompetentai institūcijai; apsargāt un konvojēt personas, kuras aizturētas vai arestētas par administratīvajiem pārkāpumiem; 5.9. sniegt palīdzību sociālajā reabilitācijā personām, kuras atbrīvotas no brīvības atņemšanas un ierobežošanas iestādēm vai kuras ārstējas no alkoholisma, toksikomānijas vai narkomānijas; 5.10. savas kompetences ietvaros sniegt palīdzību personām, kuras vēršas pēc palīdzības Pašvaldības policijā; 5.11. reģistrēt informāciju par pārkāpumiem un personām, kuras tos izdarījušas, kā arī pasākumus, ko saskaņā ar šo informāciju veikusi Pašvaldības policija, atbilstoši 19.062007. MK noteikumu Nr.397 „Pašvaldības policijas paraugnolikums” prasībām. Pēc Valsts policijas vai citu kompetentu institūciju rakstiska pieprasījuma sniegt Pašvaldības policijas rīcībā esošo informāciju, materiālus par pārkāpumiem un personām, kuras tos izdarījušas. (Ogres novada domes 30.08.2012. sēdes lēmuma (protokols Nr.8; 6.§) redakcijā – stājas spēkā 31.08.2012.) 5.12. nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību atsevišķos objektos un atsevišķu pasākumu laikā. 5.13. veikt citus Ogres novada domes, tās priekšsēdētāja un izpilddirektora uzdotos uzdevumus, ja tie nav pretrunā ar likumu “Par policiju” un citiem normatīvajiem aktiem.
Iedzīvotājs • 4. jūlijā, 21:45
Vispār jau par draudu izteikšanu, tāpta kā par nepatiesu ziņu sniegšanu ir valsts policijas kompetencē, kāda velna pēc vispār kaut kāda pašvaldības policijas inspektore - stulba aita var kaut ko tādu teikt? Tie Ogres iedzīvotāji, kuri ir izglītoi, un tie, kuriem paldies dievam nav jāvēršas, vai paši spēj savas problēmas ar kādām sadzīviskām lietām jau sen zin, ka pašvaldības policijā strādā absolūti nekompetenti darbinieki, kuri faktiski nemaz nedrīsktētu saukties par policistiem, turklāt ne pēc amata priekšnieks, un viņa vietnieks vispār neatbilst noteiktām prasībām, ne pēc izglītības, ne zināšanām, kā arī uz viņiem nav attiecināma nevainojama reputācijas prasības, drīzāk sīki šmuguļi kuri ļaunprātīgi izmanto amatpersonas dotās tiesības. Diemžēl Helmanis un domes deputāti neredz, ka pašvaldības policijā netiek ievērotas labas pārvaldības principa prasības.
Jānis • 4. jūlijā, 13:21
Es rakstīju iesniegumus , par ko saņēmu draudus ka mani nogriezīs un pārlauzīs kājas . Es nebaidos , jo man ir rūdījums armijā . Bet , kad telefona zvanā Ogres pašvaldības policijas inspektore uzdod jautājumu , vai esmu informēts ka nepatiesu ziņu sniegšana var būt par ierosinājumu krimināllietai ? Nu tad mans ierosinājumms turēties pa gabalu no LVR Jurisdikcijas . Ja noķerat zagli , nošaujiet un norokiet , ja izsauksiet policiju , sēdēsiet Jūs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no kurienes radusas amerkanu rokgrupas? • 3. jūlijā, 10:12
dzhimmijs cepurlauks apgalvo gjitara prasa, lai tu to panem rokas un sac spelet, https://www.youtube.com/watch?v=pQHX-SjgQvQ https://www.fenikssfun.com/pardomam/35-jegpilni-jura-rubena-citati-7402
iedzīvotāja • 3. jūlijā, 08:57
Lai lietotne būtu noderīga, visupirms jāsakārto pati pašvaldības policija. Uz izsaukumiem brauc nelabprāt, ja arī atbrauc, tad ar ļoti lielu laika nobīdi, nav sazvanāmi pa norādīto pašvaldības tālruni, atbrauc, parausta plecus, aizbrauc. NENOLIEDZAMI IR EKIPĀŽAS, KAS SAVUS PIENĀKUMUS PILDA GODAM, bet tādu ir maz. Principā pilsētai pašvaldības policijas nav, tāds ķesītis tik vien. Ir labs teiciens - zivs pūst no galvas, varbūt jāsāk ar pašvaldības policijas vadību????????
???????? • 2. jūlijā, 08:48
Atkal kads viegli apārstētais izlaists no Tvaika ielas ?
pēc darba stāža un studiju • 1. jūlijā, 16:01
teorijas izmetiet civillikumu un komerclikumu mājturības klasē vsaa un nva skolniecēm, un taisiet visādus štruntiņus, piemēram no pārkausētām pet pudelēm dzintara krelles, vismaz pantiņi būs intersantāki, nevis piedzērās un sāka domāt
To Joh • 1. jūlijā, 15:48
tieši par to pašu nodomāju...pastaigā pa zelta skvēriņu, turpat domes deguna galā, pie topošā jaunatnes centra - zāle līdz padusēm.
?? • 1. jūlijā, 14:10
Te jau katru dienu varētu par narkomāniem ziņot..skvērā un pa pilsētu planē kā zombiji.
Joh • 1. jūlijā, 14:05
Vai pp reaģēs arī uz pārkāpumiem pašvaldības īpašumos (nepļauta zāle, piemēslots utt)?
varbūt kāds meklē darbu kā nodarbošanos • 1. jūlijā, 09:57
arī būs jāsēž internetā un jātirgo adīšanas kursi, man nedaudz intersanti škita apgalvojums, ka sievietei ir jāstrāda, bet kad vecfāters sajauca baldirjāņus ar uzlējumu uz zālītēm, vecmamma ne tikai sāka adīt zeķēs, bet mazmeitai teica, nevis jāstrādā, bet pasties vai tik janka atkal tinktūrā nav iejaucis zaptes brūvējumu, ja jā, tad ir dimbā nesanāks zeķes saadīt, kur nu vēl te kolhozu vadīt
ха ха • 1. jūlijā, 07:14
Призыв к воспитанию и распространению стукачей. Когда то это уже было.
Ogrenietis • 1. jūlijā, 07:04
Pameginaju lietotne butu noderiga varetu jau zinjot bet neredzu jegu kamer taja policijas meslaine nebus kartibas tapat tur strada vieni perkami kukulnemeji tur nau kam zinjot par nelikumibam ogre sakartojiet no sakumu iestadi tad taisiet aplikaciju
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 2 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet