Atgriezties pie raksta

« Ogres novada pašvaldība izsludina konkursus uz vakancēm

9. jūlijā, 14:38, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Baiba • 13. jūlijā, 10:14
Nesaprotu, kāpēc uz izglītības pārvaldes vadītāja amatu atkārtoti izsludināts konkurss. Vai kāds var mani apgaismot? Kāda vaina bija iepriekšējai vadītājai Sandrai??? Un kāpēc izglītības pārvaldē ir divas (!!!) vadītāja vietnieces? Un paša vadītāja nav...
Skats • 11. jūlijā, 00:24
Kāda jēga tagad šīs pozīcijas aizpildīt? Pēc dažiem mēnešiem tiks apvienoti vairāki novadi un visas pozīcijas būs jāveido no jauna..
labi saksim domat ka pieaugusie • 10. jūlijā, 22:24
ka var aizmirst, ka var aizmirst skolu kura macijies, leckas, kerenes un paslepes, slepes, kurpes sasietas un protams vakara nagla skaba torte klases vakara protams uchenei, klases sola pedeja un ekskursijas autobusa sedvieta spicakie prati, prieksa centigie pa vidu soferi, vaditaji un kastastads. pec gadiem sedi sava koju istaba macies fiziku par 8 lati menesi un ej uz . punkts -
pensionāram • 10. jūlijā, 19:50
Tu laikam neesi domē bijis. Tur viena puse lēnu garu strādā un otra puse lien H pakaļā, atvainojos par izteicienu, un neko citu nedara.
pensionars • 10. jūlijā, 15:15
!!!. Pieliekiet vēl pie sava teiktā klāt, ka Deputātu Vadītājam pie novada Tautas Nama ieejas durvīm ierēdnim jāpaklanās un jānotīra kurpes.
kads ir provejis • 10. jūlijā, 14:35
velosipedam pievienot sparnus stabiilizatoru kjili un protams augstuma un virziena regulesanas sviras, spilves lidlaukaa ieskrieties ar velosipeedu un vismaz uz sekundi pastities uz zemi no viena metra augstuma?
!!! • 10. jūlijā, 14:34
Uldi,es zinu un saprotu, nav nekāds mierinājums un ar savu komenentāru neko nevari ietekmēt.Bet patīkami lasīt ļoti pareizu viedokli par H. vadību.
pensionars • 10. jūlijā, 11:34
Nu re! Arī Uldis ir no tiem, kurš arī meklē vieglu dzīvi un,droši vien, lielu naudu.
Uldis • 10. jūlijā, 11:12
Kāpēc gan lai rautos uz domi pie Helmaņa? Lai pēc tam dzīvotu pastāvīgā stresā, ka neesi kaut ko izdarījis kā Helmanis gribēja vai lika. Lai pastāvīgi klausītos Helmaņa norādes, ka vari tikt atlaists jebkurā brīdī. Kāda velna pēc sēdēt uz pulvera mucas bez jebkādām garantijām par nākotni? Pie kam jāņem vērā, ka Helmanis ir ļoti populārs un valdīs ilgi ilgi – vismaz vēl gadus 20-30. Jābūt pilnīgam loham, lai ietu uz amatu Ogres domē. Paskatīsimies, kuri labprātīgi būs parakstījušies uz ko tādu un tiks pieņemti darbā. Neapskaužu šos cilvēciņus. Nākamie pastāvīgie psihiatra klienti. P.S. Drīz jau būs kā Ziemeļkorejā, kur aiz vadoņa staigā vesela svīta padoto ar piezīmju blociņiem un fiksē katru dieva tā kunga vārdu.
pensionars • 10. jūlijā, 11:01
Puk. Laikam tāpēc ka tur ir daudz jāstrādā. Nav laika deldēt krēslus un kafijot. Ir jāpārzina situācija pilsētā. Tie kas to saprot, tādēļ jau arī nerādās uz to pusi, jo Helmanis ir prasīgs.
Puk • 10. jūlijā, 10:12
Laikam neviens neraujas uz Ogres domi. Būvvaldes vadītāju jau vismaz pusgadu meklē
??? • 10. jūlijā, 00:51
vai Buzeris aizgaja prom,bija labs specialists.
es • 7. jūlijā, 22:28
Bet vecais komunists Sapožņikovs gan turās pie krēsliem, laikam abus ar Vītolu varēs dabūt prom tikai ar kājām pa priekšu.
Garāmgājējs • 7. jūlijā, 13:30
Tāda šobrīd ir tā katastrofālā realitāte ar speciālistiem Latvijā. Medicīnas jomā ir vēl trakāk,- ilgstoši nevar atrast darbiniekus.
... • 7. jūlijā, 13:10
Helmani, negribi atkāpties, ja uz tavu Ogres domi neviens negrib iet strādāt - būvvaldes arhitekta vakance sludinās jau PIEKTO (!!!!!!!) reizi pēc kārtas, tāpat atkārtoti bija būvvaldes jurista sludinājumi utt. Un citi mūk no domes, par ko liecina jaunās vakances - projektu vadītājs un ceļu speciālists. Kurā laikā vēl tā ir bijis?!?! Bartkeviča laikā ja? Kad pilsētā bija kārtība namu apsaimniekošanā domē, bet tagad ir bardaks gan pilsētā gan domē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet