Atgriezties pie raksta

Konkurss uz Ogres Valsts ģimnāzijas direktora amatu

Ogres novada pašvaldība aicina darbā Ogres Valsts ģimnāzijas direktoru, kas efektīvi plānotu un attīstītu kvalitatīvu izglītības procesu, nodrošinātu sabiedrības izaugsmei aktuālu izglītības programmas īstenošanu, izglītības iestādes resursu efektīvu izmantošanu un drošu, veselībai nekaitīgu un psiholoģiski labvēlīgu vidi izglītības iestādē.

Aicinām darbā direktoru, kam rūp kvalitatīva izglītība un mūsu jauniešu nākotne, kas spēj iedvesmot, vadīt un virzīties uz izaugsmi, kas vēlas mācīties pats un palīdzēt mācīties citiem, gatavs izaicinājumiem un vērsts radošiem risinājumiem. 


Prasības pretendentam:


atbilstoša augstākā izglītība saskaņā ar Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām;


vismaz trīs gadu darba pieredze vispārējās izglītības jomā un izglītības vadības darbā (par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze vispārējās izglītības iestādes vadības darbā);


izglītības iestādes darbību reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana, zināšanas par izglītības iestāžu finansēšanas kārtību un iestādes budžetu, labas komunikācijas prasmes un saskarsmes kultūra;


pieredze Eiropas Savienības struktūrfondu un citu projektu īstenošanā;


izcilas darba organizācijas un vadības prasmes, prezentācijas, sadarbības un komunikācijas prasmes, informācijas tehnoloģiju izmantošanas prasmes;


valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā.


Piedāvājam:


Stabilu darbu pašvaldības iestādē;


Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika beigām);


Mēnešalgu 1510 EUR bruto.


Pieteikšanās:


CV ar norādi uz atsauksmēm, motivētu pieteikuma vēstuli un izglītības iestādes izaugsmes redzējumu kopā ar iegūtās izglītības apliecinošu dokumentu kopijām, un apliecinājumu (brīvā formā), ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu sūtīt uz e-pastu: ogredome@ogresnovads.lv, vai iesniedzot Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., LV-5001 līdz 2020. gada 27.jūlijam.


 Tālruņi uzziņām 65068762 (Ogres novada pašvaldības Personālvadības nodaļa) vai 65055382 (Ogres novada izglītības pārvalde). 


Konkurss tiek organizēts saskaņā ar Ogres novada pašvaldības domes 2014.gada 16.oktobrī apstiprināto "Ogres novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju amatu pretendentu atlases konkursa nolikumu"


Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti konkursa norises procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47279

7. jūlijā, 13:08, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

pilseta • 8. jūlijā, 13:03
Vai tad pietrukst blatniku un maksas ,ka srunas.
aura • 7. jūlijā, 21:52
https://jauns.lv/raksts/zinas/352107-ogres-valsts-gimnazijai-neizdodas-atrast-skolai-labu-direktoru
pedagogs - alkoholiķis • 7. jūlijā, 21:43
Helmanis šķiet rēķināt nemāk vai ņirgājas par Ogres ģimnāziju. Slavenajam Samohinam - Ķeguma vidusskolas direktoram - uz papīra alga 1630 plus domes piemaksa 500 kopā =2130,- .Ogres ģimnāzija un Ķeguma skola ...atšķiras kā diena no nakts. Gribu redzēt kurš idiots ies strādāt pie Helmaņa par tādu algu. Ja nu vienīgi kāds nodzēries skolmeistars ar kriminālu pagātni kuram viss pie vienas vietas. Helmani, ja Tu esi normāls, lūdzu tā nedari! Tevi var arī nepārvēlēt. Pedagogi par tevi nebalsos.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet