Atgriezties pie raksta

Ķeipenes pagastā izveidota jauna nometņu vieta un aktivitāšu laukums Foto

Biedrība "Lielais Kristaps" ir sekmīgi realizējusi LEADER projektu "Nometnes visiem- 2.posms", kas ir projekta "Nometnes visiem" turpinājums.


 

Projektā tika izveidota jauna nometņu vieta un aktivitāšu laukums Ķeipenes pagastā, piedāvājot kvalitatīvas, drošas, sportiskas un izglītojošas aktivitātes bērniem un jauniešiem ar uzsvaru uz bērniem un jauniešiem no sociālās atstumtības riska grupām. Projekta ietvaros tika iegādāts loku šaušanas inventārs, apskaņošanas aparatūra un spēļu un atrakciju inventārs. 


2018.gadā Ogres novada Ķeipenes pagasta Ķentenos tika ierīkota nometņu vieta un peintbola laukums. Šajā vietā 2020.gada 2.jūlijā arī norisinājās projekta atklāšanas pasākums, kura laikā bērniem un jauniešiem no Ogres un Ikšķiles novadiem bija iespēja izmēģināt projekta ietvaros iegādāto inventāru. Lai varētu nodrošināt valstī noteikto 2 metru distancēšanās ierobežojumu dalībnieku skaits bija ierobežots - 24 bērni, kuri kopā piedalījās 10 disciplīnās. Sacensības, kuru laikā bērni piedalījās dažādās ar sportu saistītās aktivitātēs, norisinājās visas dienas garumā.


Informāciju sagatavoja biedrības "Lielais Kristaps" valdes locekle


Laura Ponomarenko

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47306

10. jūlijā, 08:42, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet