Atgriezties pie raksta

Uz parku "Avārijas brigāde" brīvdienās var nokļūt ar autobusu

Lai iedzīvotāji nedēļas nogalēs varētu nokļūt izklaides parkā "Avārijas Brigāde", no 2020. gada 1. jūlija līdz 31. augustam maršruta Nr.6126 Ogre–Ogresgals–Lēdmane–Madliena–Ķeipene autobuss, kas no Ogres autoostas izbrauc plkst.9.30, sestdienās un svētdienās apstāsies arī pieturā "AB parks".

Tāpat sestdienās un svētdienās pieturā "AB parks" apstāsies maršruta Nr.7229 Rīga–Pāvulēni autobuss, kas no pieturas "Pāvulēni" izbrauc plkst.14.30.


Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.


Informāciju sagatavoja Valsts SIA Autotransporta direkcija


Atgādinām, ka Izklaides parks "Avārijas brigāde" piedāvā 10% atlaidi no standarta biļetes cenas izklaides parka apmeklējumam Ogres novada iedzīvotāja kartes īpašniekiem un mobilās lietotnes "Ogres novadnieks" lietotājiem, kuri deklarēti Ogres novadā. Atlaides savstarpēji nesummējas un netiek piemērotas īpašajos notikumos. Vairāk informācijas ŠEIT:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47322

11. jūlijā, 11:32, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet