Atgriezties pie raksta

SIA "Ogres namsaimnieks": Krūmi pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Skolas ielā 15 apgriezti atbilstoši prasībām Foto

Portāls "OgreNet.lv" saņēma Skolas ielas 15, Ogrē, daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iedzīvotāja Māra Kaldava vēstuli, kuras autors informēja par, viņaprāt, SIA "Ogres Namsaimnieks" veikto darbu slikto kvalitāti, apgriežot krūmus.

"Pārsūtu foto no Skolas ielas 15 par SIA "Ogres Namsaimnieks" darbinieku 6.jūlijā veiktajiem postījumiem. Ar katru gadu veikto darbu kvalitāte diemžēl pasliktinās. Šā gada košumkrūmu apzāģēšanas kvalitāti varētu saukt par apstādījumu postīšanu un huligānismu, par ko būtu jāvēršas policijā. Paradoksālā kārtā tas domāts, kā teritorijas apsaimniekošanas pakalpojums, ko veikuši SIA "Ogres Namsaimnieks" darbinieki, par ko vēl tiks iekasēti līdzekļi no Skolas 15 mājas konta. Gribētu saņemt SIA "Ogres Namsaimnieks" skaidrojumu, kāpēc košumkrūmi, pelēkās spirejas, ko iedzīvotāji kopā ar dārznieci Ivetu Vjaksi savulaik sastādīja, ir brutāli pārvērsti šādos brikšņos," raksta M.Kaldavs.


Ar lasītāja vēstuli vērsāmies pie SIA "Ogres namsaimnieks" speciālistiem, vai tiešām uzņēmuma darbinieki nekvalitatīvi apgriezuši krūmus pie minētās mājas.


Kā informē SIA "Ogres Namsaimnieks", pie daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Skolas ielā 15, Ogrē, 3. un 6. jūlijā tika veikti krūmu apgriešanas darbi, bet 7.jūlijā no šīs mājas iedzīvotāja tika saņemta sūdzība par veikto darbu kvalitāti.


SIA "Ogres Namsaimnieks" skaidrojums par veiktajiem darbiem: "Krūmiem pie dzīvojamās mājas Skolas ielā 15, Ogrē, tika veikta atjaunojošā griešana (to veic krūmiem, kas ir pārauguši). Tika izgriezti vecie sānu zari, lai varētu augt jauni. Rudenī krūmus būtu nepieciešams griezt uz pusi īsākus, bet pagaidām tika pieņemts lēmums apgriezt tikai krūmu sānus un pielīdzināt galotnes, lai krūmi pilnībā nezaudētu formu. Krūmi darbos netika bojāti (kā tas norādīts sūdzībā) – tie jau dzen jaunas lapiņas.


Ņemot vērā dzīvojamās mājas iedzīvotāja sūdzību, SIA "Ogres Namsaimnieks" darbinieki pie krūmiem (kailajos zemes laukumos, kas palikuši pēc krūmu apgriešanas) iesēs zāli, lai ātrāk tiktu iegūts vizuāli pievilcīgāks skats."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47324

11. jūlijā, 13:08, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

TO KODE • 17. jūlijā, 11:51
Grīnbergs prātā sajuks, nespēj elementāras lietas veikt, kur nu vēl tādu šiku.
kode • 15. jūlijā, 08:33
Ogrē ir ainavu arhitekts, kuram jādod komanda ON, kas, kad un kā jādara. Kas jāgriež pavasarī, kas vasarā un kas rudenī. Kā būvniecībā - jābūt darba organizācijas projektam un tad vasaras vidū nevērosim tikai krūmu un koku stumbrus
kada ir tame • 13. jūlijā, 10:34
krumu izcirshanai? laika gaita sapratu nav jau ta ka nav ne darba un algas struntigas, gan darba devejs gan darba nemejs ir bez prata, tapat firmam un iestadem jamaksa kanalzacija telpu apkope elektriba, un tad ir ta, ka nav rentabli nodarbinat en entaja pakape darbiniekus, lai vislaik butu nauda un varbut labak ir pa pasauli metaties, lai nesanak vecuma sakt domat a kadel man neviens nezvana. tikai nedaudz jocigi ir ka nav iespejams uz dienu sarunat dienas naudas darbu jebkura iestade, visadi komerckolegjija civilpratina pantinji un tantites izdoma balonus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet