Atgriezties pie raksta

"Arco Real Estate": jūnijā Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas nemainīgas

Jūnijā Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas nemainījās un vidējā cena saglabājās 644 eiro par kvadrātmetru.

2019.gadā dzīvokļu cenas Ogrē kopumā palielinājās par 7%, bet šī gada pirmajā pusē cenu izmaiņas netika konstatētas,teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.


Arī Jelgavā dzīvokļu cenas nemainījās un sērijveida dzīvokļu vidējā cena jūnijā bija 520 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2020.gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas samazinājās par 0,9%. Jelgavā dzīvokļu cenas šī gada jūnijā bija tieši tādā pašā līmenī kā pirms gada.


Jūnijā pieauga sērijveida dzīvokļu cenas Kauguros, Jūrmalā, bet Salaspilī tās samazinājās.


Kauguros jūnijā sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 0,3% un dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena pieauga līdz 617 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2020.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājās par 1,2%.


Savukārt Salaspilī dzīvokļu cenas samazinājās par 0,2%. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena Salaspilī saruka līdz 694 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2020.gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājās par 0,5%, 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47326

12. jūlijā, 10:36, Aktualitātes
Leta

Jaunākie komentāri

kam nu kuram • 13. jūlijā, 02:33
Tikai nevajag... pavasara mēnešos dzīvokļiem un mājām pat ļoti ir kāpušas cenas. Paskatieties cik plēš par 3-istabas dzīvokli. Pat Rīgā lētāk var nopirkt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet