Atgriezties pie raksta

Latvijā ierodas nākamā ASV operācijas "Atlantic Resolve" rotācija

No 13. līdz 20.jūlijam, turpinot ASV operāciju "Atlantic Resolve", Latvijā ieradīsies aptuveni 10 ASV UH-60 "Black Hawk" helikopteri, lai stiprinātu reģionālo drošību un demonstrētu ASV klātbūtni reģionā.

ASV karavīri ar aptuveni 60  UH-60 "Black Hawk" helikopteriem ieradīsies no Larošelas, Francijā, un tiks izvietoti militārajās bāzēs Latvijā, Vācijā un Polijā.


Operācijas "Atlantic Resolve" rotācijas ietvaros ASV 101. kaujas aviācijas brigādes karavīri, kas ar helikopteru UH-60 “Black Hawk” atbalstu pildīs dienesta pienākumus Nacionālo bruņoto spēku aviācijas bāzē Lielvārdē, trenēsies kopā ar Nacionālo bruņoto spēku un NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas karavīriem, kā arī piedalīsies militārajās mācībās. Plānots, ka šī rotācija Latvijā uzturēsies deviņus mēnešus.


Pēc Krievijas veiktās Krimas aneksijas 2014. gada pavasarī un agresijas Ukrainas austrumos ASV sāka mācību operāciju "Atlantic Resolve". Operācijas mērķis ir apliecināt ASV nepārtraukto ieguldījumu NATO dalībvalstu kolektīvajā drošībā, veicinot mieru un stabilitāti Baltijas valstīs un Polijā. Operācija ir izvērsta arī Rumānijā un Bulgārijā.


Plašāka informācija par operāciju "Atlantic Resolve" šeit: 


Iedzīvotāju ievērībai!


Saistībā ar ASV operācijas "Atlantic Resolve" rotāciju, laikā  no 13. līdz 20. jūlijam notiks helikopteru pārvietošanās. Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret militārās aviācijas gaisa kuģu pārlidojumiem.


Informāciju sagatavoja AM Preses nodaļa

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47339

13. jūlijā, 22:26, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

hmm • 16. jūlijā, 19:55
Tuvāk Krievijai,lai jautrāk butu.
? • 14. jūlijā, 13:51
Tev maz?
vairāk nav vietas? • 14. jūlijā, 09:08
no 60 UH-60 "Black Hawk" helikopteriem Lielvārdei tikai 10

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet