Atgriezties pie raksta

Ogres novada pašvaldības pārstāvji apmeklē Jēkabpili

Piektdien, 7.augustā, Jēkabpils pilsētas pašvaldībā viesojās Ogres novada pašvaldības delegācija, informē Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Krapu, vietnieci Kristīni Ozolu un Pilsētvides departamenta direktoru Raitu Sirmoviču tikās Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, izpilddirektora vietniece Dana Bārbale un Ogres novada pašvaldības pieaicinātais speciālists jaunās Ogres novada administratīvās struktūras projekta izstrādē Juris Saratovs.


Tikšanās galvenais mērķis bija pārrunāt jautājumus, kas skar Administratīvi teritoriālās reformas ieviešanas gaitu, labās prakses piemērus nodrošinot pašvaldības darbu ārkārtas situācijas laikā un Covid-19 izplatības ierobežošanā, kā arī citas norises pašvaldībās.


A.Kraps uzsvēra: "Ogre, Jēkabpils un Valmiera pēc Administratīvi teritoriālās reformas ieviešanas būs ļoti līdzīgas pašvaldības – gan iedzīvotāju skaita, gan teritorijas ziņā. Tāpēc šāda veida komunikācijai un sadarbībai pašvaldību starpā būs liela nozīme – gan daloties labajā praksē, gan aizstāvot pašvaldību intereses valstiskā mērogā. Ir lietas, ko mēs viens no otra varam mācīties, aizgūt. Ogrei jau ir ilggadīga pieredze sadarbībai ar kaimiņu teritorijām, procesu un resursu optimizēšanai, ir ieviesti veiksmīgi risinājumi, ko mēs varu piemērot arī jaunveidojamajā Jēkabpils novadā."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47553

7. augustā, 17:30, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet