Atgriezties pie raksta

Krapes iedzīvotāju grupai- pirmais kopīgi realizētais projekts

Ogres novada pašvaldības projekta konkursa "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā"  ietvaros Krapes pagastā Krapes iedzīvotāju grupa realizējusi projektu "Norāžu zīmju izgatavošana un izvietošana Krapes pagastā uz publiski pieejamiem objektiem", kura  rezultātā ir izvietotas 17 norāžu zīmes 8 vietās uz 12 publiskajiem objektiem.

Projekta mērķis bija izvietot norādes uz publiski pieejamajiem objektiem, tādējādi informējot Krapes pagasta iedzīvotājus un viesus par objektu atrašanos vietu un atvieglojot to atrašanu. Norādes uz Krapes pagastā esošajiem publiski pieejamiem objektiem ir izveidotas saskaņotas un vienotā stilā.


Ar projekta palīdzību ir  izvietotas norādes uz Lobes ezeru, Skaņumāju , Vīna darītavu "Lauskis", Krapes muižas parku,  Ūdensdzirnavām, Krapes ev.lut. baznīcu, Krapes pareizticīgo baznīcu, Krapes pagasta pārvaldi, Krapes tautas namu, Krapes skolu, Krapes bibliotēku un  Ģimenes ārsta praksi. Norādes tika izgatavotas un izvietotas sadarbībā ar SIA LATSIGN.


Krapes iedzīvotāju grupai šis bija pirmais kopīgi realizētais projekts. Grupā darbojās, projektu izveidoja un realizēja Elīna Klāsone, Sandra Lipska un Jānis Baltačs. 


Informāciju sagatavoja projekta koordinatore Elīna Klāsone.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47563

9. augustā, 14:52, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Konkurence • 10. augustā, 14:36
Mjā, 11 projekti - pūlējušies un nekā. Palikuši aiz svītras. Tas ir daudz.
Kā tad tā, žūrija • 10. augustā, 12:36
Tik liels darbs visu sarūpējot, realizējot, bet vai tad tas nebija oficiāls darbs sagādāt šīs zīmes kādam? Projektu konkursā cits projekts tāpēc palika aiz svītras - tāds, kuru īstenot tiešām vajadzētu iedzīvotājiem. Ogrē standarta zīmes uzstāda ar šī projekta iesaisti?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet