Atgriezties pie raksta

Aptauja par autobusu kursēšanu līdz tirdzniecības centriem Ogrē

Ogres novada pašvaldība vēlas noskaidrot novada iedzīvotāju viedokli par nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu, lai nokļūtu līdz tirdzniecības centriem, kas atrodas pilsētas teritorijā pie autoceļa A6 (Mājai un dārzam Rīgas ielā 17, RIMI Rīgas ielā 33 un DAUGA Rīgas ielā 23), un atpakaļ.

Izvērtējot iedzīvotāju vajadzības, varētu tikt veiktas izmaiņas divos reģionālās nozīmes maršrutos – Nr. 6091 (1. maršruts) Jaunogre – Ogres stacija – Dārziņi – Jaunogre un Nr. 6090 (8. maršruts) Jaunogre – Dārziņi – Jaunogre, tos dažas reizes dienā pagarinot līdz augstāk minētajiem tirdzniecības objektiem. 


Apkopotos viedokļus pašvaldība iesniegs akciju sabiedrībai "Cata" un Autotransporta direkcijai.


Aptauja "Par nepieciešamību nodrošināt sabiedrisko transportu līdz tirdzniecības centriem Ogrē"  šeit:


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47586

11. augustā, 18:47, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Pilsone • 13. augustā, 13:56
Šī iniciatīva jau ir gadu veca, bet, apsveicami, ja nepaliks tukšu solījumu līmenī. Šajos centros ir plaša preču izvēle, neklibo kvalitāte.
Plaukts • 13. augustā, 11:21
Šī iniciatīva Ogrenetā bija jau sen, pirms gada noteikti! Tikai neviens neņēma vērā nezin kāpēc. Tā nav no augsta kalna, augsta plaukta.
Birokrātiski • 13. augustā, 11:09
Pat Rīgā bijuši tik elestīgi, ka spējuši izveidot tramvaju Nr.1, piemēram, Jugla - Imanta, trolejbusu Nr4 Pārdaugava - Šmerlis. Diagonāli visai pilsētai maršrutus. Te, mazā pilsētā salīdzinoši jāgroza galvas, jāaptaujā, jādomā, jāpieņem pārgudri lēmumi, jāvirza uz apstiprināšanu, jāpamēģina, jāapstiprina, jānovēro, jāpārliecinās, jānokontrolē. Kauns par visu attiecībā uz vecāka gadagājuma cilvēkiem, ogrēniešiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet