Atgriezties pie raksta

Saistošo noteikumu izveidē Ogres novada pašvaldība konsultējas ar nozares pārstāvjiem

Ogres novada pašvaldības domes izpilddirektora vietniece Dana Bārbale šodien tikās ar Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) vadītāju Henriku Danusēviču, lai, konsultējoties ar nozares profesionāļiem, pilnveidotu šobrīd izstrādāto saistošo noteikumu projektu par ielu tirdzniecību.

Kopīgi izskatot saistošo noteikumu projektu, LTA vadītājs H. Danusēvičs piedāvāja vairākus priekšlikumus, kas tiks ņemti vērā turpmākajā saistošo noteikumu izstrādes procesā. 


Tikšanās laikā tika pārrunāta arī kārtība, kādā Latvijā tiek organizēti gadatirgi. Pašvaldības pārstāvji ierosināja izveidot vienotu platformu, kurā savlaicīgi tiktu apkopota informācija par visiem Latvijā notiekošajiem gadatirgiem. Šajā platformā varētu nodrošināt ne vien centralizētu tirgotāju pieteikšanos, bet arī iedzīvotāju informētību par visiem aktuālajiem pasākumiem.


Tikšanās dalībnieki vienojās, ka turpinās sadarbību arī sociālās uzņēmējdarbības ieviešanai novadā, tai skaitā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas un Britu padomes īstenotā projekta ietvaros, kur pašvaldība izstrādā atbalsta iespējas uzņēmējdarbībai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47620

14. augustā, 15:10, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

tirgotājs • 15. augustā, 23:51
Nu tad varbūt beidzot Kultūras centru atbrīvos no tirgus organizēšanas?
Zilā kalna karjers • 14. augustā, 21:35
Šausmīga bilde
Elza • 14. augustā, 20:25
Henriks - sakarīgs!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet