Atgriezties pie raksta

15. septembrī sezonu atklāj peldbaseins "Neptūns"

Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres komunikācijas" informē, ka peldbaseins "Neptūns" 2020/2021. gada peldēšanas sezonu uzsāks 2020. gada 15. septembrī.

Papildus informējam, ka 2020. gada 1.septembrī stājās spēkā jaunais Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres komunikācijas" maksas pakalpojumu cenrādis. Ar peldbaseina "Neptūns" cenrādi var iepazīties Ogres novada mājas lapā.   


Bērni invalīdi, 1. un 2. grupas invalīdi, personas, kuras piedalījušās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijā, politiski represētas personas, Ogres Goda pilsonis, riska grupas bērni ar kaulu – muskuļu sistēmas saslimšanām (stājas defektiem), elpošanas sistēmas hroniskām slimībām un citām saslimšanām un bērni līdz 16 gadu vecumam no ģimenēm, kuras aprūpē trīs vai vairāk bērnus vecumā līdz 24 gadiem, kuri turpina iegūt izglītību vispārējās, profesionālās vai augstākās izglītības iestādēs var saņemt atlaidi vai atbrīvojumu no samaksas par vienu individuālo peldbaseina "Neptūns" apmeklējumu, dodoties uz Ogres novada Sociālais dienestu. Lai plašāk iepazītos ar Ogres novada Sociālais dienesta piešķirtajiem pakalpojumiem, lūdzam apskatīt Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres komunikācijas" maksas pakalpojumu cenrādi. 


Katru peldbaseina "Neptūns" apmeklētāju lūdzam iepazīties ar peldbaseina "Neptūns" Iekšējiem kārtības noteikumiem COVID-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. 


Atgādinām, ka iegādātos peldbaseina "Neptūns" abonementus, kas bija spēkā uz 2020. gada 13. martu, varēs izmantot trīs mēnešu laikā no peldbaseina "Neptūns" 2020./2021. gada peldēšanas sezonas sākuma. 


Informāciju sagatavoja Ogres novada pašvaldības aģentūra "Ogres komunikācijas"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47912

14. septembrī, 11:17, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

atslēdzam pidriķīti • 15. septembrī, 14:27
atceroties pirmos darba gadus, kad ar onkuļiem gājām tautās ar jau bija jociņi un spociņi, tik kautkā dažreiz runas nevedās, nedaudz japmapālīgi sanāk man priekšnieks streso, ka janka visu dienu nestrādā, jo piektdien bija pjanka pensija maza, bet skladā pilna spirta siera kaza, sanāk esam palikuši par foršo bikšu un kreklu saimi un akcijas preču testētājiem
cilveks • 15. septembrī, 08:28
Ko ardies ,tev jau pensija atri vien klauves pie muzigi jauma durvim un tad nirgasimies par TEVI.
centrbēdze • 14. septembrī, 21:47
tu neesi centies pat pamācīties, kādēļ darba dienā darba laikā daudzi pieaugušie rasē, tālāk tev nebūs interesanti zināt, jo darba laiks ir no 8-5ciem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet