Atgriezties pie raksta

« Pie Ogres slimnīcas svinīgi atklāts unikāls skulptūru dārzs Foto

19. septembrī, 23:07, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

... • 22. septembrī, 16:14
Skulptūras skaistas, bet vai ar to Širovam jānodarbojas ?
Rodēns • 22. septembrī, 12:45
Bet tās rindas pie speciālistiem... Kaut vai pie acu ārsta. Nu liec cik skulptūras gribi. Vai tad slimnīcas pamatfunkcija nav iedzīvotāju veselība? Tad, kad tas būs līmenī, aiziet, taisam mākslas dārzus! Stulbi. Māksliniekiem paldies!
kā lai ieintersē cilvēkus • 22. septembrī, 12:06
aktīvam dzīves veidam nakotne.com, tur nav strādāšana ar attīstības vīziju un reemigrācijas plānu tur ir attīstība
xx • 22. septembrī, 11:08
nu nezinu kā tagad, bet pāris gadus iepriekš biju slimnīcā vasaras visū...oi jei...ventilācija nebija, iekšā smacīgi, karsti, logi protams ciet, durvis NEDRĪKST pavērt, jo darbinieki staigā garām un aizcērt ciet, lai viņiem netiekot tās mūsu, slimnieku smakas...pažēloju tos gulošos un nevarīgos un aizvilku aizkariņus kad viņiem spīdēja saule virsū,,,neviens jau neliekas zinis. Domājot par slimnīcu, ārkārtigi nevēlētos tur nokļūt, elementāras lietas nevar sakārtot, slimiem sevišķi vajadzētu svaigu gaisu un skābekli, bet tur - izturības pārbaude - izdzīvos vai neizdzīvos... Vai ventilācija ir salabota tagad?!
Cinisms • 22. septembrī, 09:13
Līdz 4 stāvu ēkas ieejas durvīm līdzīgi kā līdz Slimnīcas durvīm var aizripināties ar ratiņiem, jebkādiem.
Interesanti, vienlīdzīgi, primāri • 22. septembrī, 08:03
Uz pašvaldības administrācijas ēku Ogrē kāds jelkad ir redzējis, kad tiek izmantots pacēlājs? Kāpēc, aiz kādiem apsvērumiem tika būvēta šī konstrukcija.
Dizaina bojāšana? E.Helmanim skat.! • 22. septembrī, 07:54
kĀDA nevērība! Zinu - daudzreiz rakstīts (atsevišķi un kolektīvi) Slimnīcas vadībai, lai jel kādi risina (ar margām vai citādi) nokļūšanu līdz ēkas ieejas durvīm pa slīpo kalna nogāzi. Diemžēl šāda vienam nepārvarama problēma bija arī noiet pēc otrreizējas rokas laušanas-salikšanas operācijas, kad nebija kur pieturēties, ejot pa to pašu slīpu bruģēto ceļu. Atbilde no vadības esot bijusi - bojāšot kopējo slimnīcas apkārtnes dizainu. T.i. toreiz topošā Skulptūru dārza dizainu???????
:) • 22. septembrī, 01:25
Skaista ideja, interesanti darbi, īstā vieta!
****** • 21. septembrī, 18:19
Un tai kalnā arī invalīds nevar tikt ne saviem,ne citu spēkiem.Man mājās invalīds,kuram 1.grupa un saviem spēkiem pārvietoties nevar.Bet es arī viņu nevaru uzsstumt tai kalnā.Mani spēki par vājiem.Jaunietis varētu,es ne.
Iedzimtā • 21. septembrī, 16:15
Lai jau ir skulptūras, bet par invalīdu stāvvietu ar vajadzētu padomāt. Neticu, ka Ogrē ir tik maz invalīdu, aizbraucot uz rehabilitāciju, vai pie ārsta- vietas nav!!! Ko gan darīt cilvēkam ar kustību ierobežojumiem- divas vietas ir par maz ārstniecības iestādei kurās apvienotā gan slimnīca gan poliklīnika.
viss kārtībā • 21. septembrī, 10:42
es ar ir bijis i skolā i darbos i slimnicā, visinčiģākais ir, kad tu sāc pētīt savus paradumus un vai tie nav tādi paši, kuri taviem līdzgaitniekiem, īsti nevar saprast, ja ir sens teiciens galva domā rumpis dara, nekas cits neatliek, astoņos augšā un vismaz divas stundas vārties pa gultu, un tad pa pusdienslaiku pasties, vai ješka peškins atkal nav drivendrokam steigā uz darbu vilcienā pirmo brīvo vietu pie loga aizķēris, lai pačučētu, strādā uz mērķi, nevis virsstundām un tev būs uz darbu jāiet pelnīt nevis strādāt
cilveks • 21. septembrī, 07:52
Labak rupejieties par cilveku veselibu un mainiet attieksmi pret pacentiem ,izlaidosies bez robezam.
Ogrēnietis • 20. septembrī, 18:25
Patiesi tīkami akmeņi! Jauki! Bet salāpiet slimnīcā to debīlo sistēmu ar murgainajām rindām!!! Un ir arī daži murgaini "speciālisti" tur vēl no PSRS laikiem iesēdējušies. Širov dari kaut ko! Iestājies valsts rindā kaut vai uz sonogrāfiju. Sakārto, vai ej prom!
pensionars • 20. septembrī, 16:03
Širovam jādomā par ārstēšanās pakalpojumu kvalitāti nevis par skulptūrām.
inčīga nodarbošanās • 20. septembrī, 14:45
sakam sķaudot putekļos eh kur jauki bija
Nika • 20. septembrī, 13:56
Jauki! Paldies jaunajiem tēlniekiem par mūsu Ogres izdaiļošanu. Tiešām, brīnišķīga sadarbība.Ideja vienreizēja, varam lepoties , ka mūsu pilsēta kļuvusi par mājvietu tik daudziem interesantiem darbiem!
Vārds • 20. septembrī, 09:51
Olivers lai dzīvo sveiks! Jo skulptūra savu dzīvi sāka 10.jūlijā (sava vārda dienā). Tiešām, arī labi piestāv pilsētai O G R E. Lācītis Ēriks ar vārdu kļuvis personiskāks taču!
Jā jā • 20. septembrī, 05:57
Vot to es saprotu rūpes par slimnieku veselību

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet