Atgriezties pie raksta

Ģimenes atbalsta dienas centram jau 15 gadi!

21.septembrī Ogres novada Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta dienas centrs atzīmēja savu 15 gadu jubileju.

Ģimenes atbalsta dienas centrs darbojas kopš 2005. gada, un tajā saturīgi savu brīvo laiku var pavadīt bērni un jaunieši vecumā no 5 – 18 gadiem. Ģimenes atbalsta dienas centrs sniedz pakalpojumus Ogrē, Ciemupē un Ogresgalā. 


Ikdienā Ģimenes atbalsta dienas centrā īsteno radošās darbnīcas sociālo prasmju un iemaņu attīstīšanai bērniem un jauniešiem, veic izglītojošu un atbalstošu darbu, motivē mācību procesa apguvi un veic preventīvus pasākumus. 


Ģimenes atbalsta dienas centra vadītāja Agnese Umule: "Vēlos pateikties Ogres novada pašvaldībai par mūsu centru, ka tas darbojas tik ilgi un veiksmīgi! Paldies mūsu Ogres novada Sociālā dienesta administrācijai par sniegto atbalstu. Liels paldies Ģimenes atbalsta dienas centra darbiniekiem – īpašs paldies par ilgi nostrādātajiem gadiem un piepildītajām bērnu sirdīm – Skaidrītei Mačukānei un Dzintrai Bormanei, paldies Skaidrītei Melngailei, Aivitai Nasedkinai, Irīnai Osei, kā arī visiem bijušajiem kolēģiem. Liels paldies mūsu brīvprātīgajai jaunietei Inessai no Ukrainas. Lai pietiek spēka, enerģijas darot labus darbus arī turpmāk!" 


Informāciju sagatavoja Ogres novada Sociālais dienests

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/47988

22. septembrī, 10:37, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Nosauciet • 24. septembrī, 17:21
Kāpēc nav kas kur un cik ir izdarīts par šiem gadiem ,jo darītāju ir vesela komanda,bet rezultāts ir vai nav
<<<<<< • 24. septembrī, 17:00
Man trūkst vārdu! Ir dienas centrs,ir audzinātāji,ir bērni un viņu vecāki.Un ne vecāki,ne paši bērni lielako tiesu neko nezin par tādu centru! Kādiem bērniem ,tad tas centrs domāts? Un kas izvēlas tos vecākus,kuriem paziņo par tāda centra esamību? Ja jau ir centrs un tādas iespējas,tad skolām vjadzētu informēt gan bērnus,gan vecākus un pašam centram vairāk stāstīt par to,kas viņi ir un ko dara!
neskumsti • 24. septembrī, 13:55
mūlāpu netrūkst

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet