Atgriezties pie raksta

Izbaudi zelta rudeni Ogres novadā! Video

Lai pavadītu jaukas rudens brīvdienas, nav jādodas nekur tālu! Tepat Ogrē noteikti ir vēl neatklātas vietas.

Vai zināji, ka radošā darbnīca "Dzīvais māls" (t. 26329403) piedāvā izmēģināt roku keramikas mākslas darbu tapšanā. Sameklē kompāniju, piesakies iepriekš un tu varēsi apgleznot gatavu māla trauku vai izgatavot pats savu! 


Savukārt Krapē tevi laipni uzņems "Skaņumāja" (t. 26162146), kas ļaus iepazīties ar pēdējo 100 gadu laikā Latvijā izgatavotajiem un spēlētajiem instrumentiem, izsekot to attīstības ceļiem un klausīties to skaņās. 


Vīna darītavā "Lauskis" (t.26052137) ir iespēja apskatīt ražotni un izbaudīt vīna degustāciju, klausoties saimnieka stāstā par vīna tapšanu, kā arī apskatīt vecos ābeļdārzus un blakus esošo Krapes muižas parku. 


Krapes muižas ūdensdzirnavu saimnieki (t. 28325370) piedāvā doties izglītojošā ekskursijā, kuras laikā iespējams apskatīt dzirnavu mehānismus un īpaši ierīkotos ūdens virpuļus. Pieejamas sojas vaska sveču liešanas nodarbības, "Krapes crepes" pankūku darbnīca un pļavas augu eliksīru degustācija. Lai apmeklētu Krapes muižas tūrisma objektus, nepieciešams iepriekš pieteikties! 


Pusstundas brauciena attālumā atrodas Taurupes muižas pils, kas celta 19. gs. otrajā pusē. Muižas kompleksā ietilpst arī parks, kurā aug dižozols. Kopš 1938. gada pilī darbojas skola. Lai noklausītos aizraujošu stāstu par Taurupes barona Eduarda fon Tranzē-Rozeneka ģimeni, lejuplādē aplikāciju "Ogres novadnieks", atver Tūrisma sadaļu un sameklē 63.stāstu. 


Citas idejas rudens brīvdienām meklē mājaslapā www.visitogre.lv 


Informāciju sagatavoja Ogres novada Tūrisma informācijas centrs 


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48044

29. septembrī, 10:27, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet