Atgriezties pie raksta

"Lidl Latvija": veikalam Ogrē meklējam vairāk nekā 60 darbiniekus

Kā ogrēnieši noteikti būs jau pamanījuši, tad Kalna prospektā 2A aktīvi tiek būvēts jauns "Lidl" veikals. Līdzīgi veikali tiek celti vēl vairākās Latvijas pilsētās, un nu ir pienācis laiks, kad sākam meklēt veikalu darbiniekus.

Darbam veikalā droši varēs pieteikties vēl visu oktobri mūsu mājaslapā www.nacuzlidl.lv. Uz visiem saņemtajiem pieteikumiem atbildēsim, un vēlāk tiks organizētas personīgas darba intervijas.


Veikalam Ogrē mēs meklējam vairāk nekā 60 darbiniekus. Svarīgi, ka piedāvāsim atalgojumu, kas ir augstākais mazumtirdzniecības nozarē - stundas likmes sāksies no EUR 5,40 stundā. Vēl viena lieta, kas mūs atšķir no citiem - pilnīgi visiem darbiniekiem uzreiz pēc trīs mēnešu pārbaudes laika beigām piešķirsim veselības apdrošināšanas polises.


Darbs "Lidl" veikalā atškiras ar to, ka mums nav specifiskas vakances - kasieris, konditors vai preču krāvējs. Tāpēc mēs piedāvājam tikai vienu vakanci - "Veikala darbinieks/-ce". Tas nozīmē, ka veikala darbinieki strādā kā vienota komanda, veicot visus nepieciešamos darbus veiksmīgai klientu apkalpošanai. Un tieši tāpēc visiem jaunajiem darbiniekim sākotnēji būs jāiziet apmācību kurss, kā pareizi strādāt "Lidl" veikalā. Noteikti jāpiezīmē, ka šīs apmācības tiks ieskaitītas darba laikā un pilnībā apmaksātas. Tā kā visi jaunie darbinieki tiks apmācīti, tad iepriekšēja darba pieredze mazumtirdzniecībā kandidātiem nav nepieciešama.


Informāciju sagatavoja: Ingars Rudzītis,uzņēmuma "Lidl Latvija" pārstāvis

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48052

5. oktobrī, 12:33, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

sprīdītis • 7. oktobrī, 08:31
Lidl-laimīgā zeme!
pics • 6. oktobrī, 08:23
Apmēram kā mazajā Rimi.
Observer • 5. oktobrī, 20:05
Jā, kad plānota atvēršana?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet