Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši dalās ar pieredzi sociālo pakalpojumu jomā

Šodien, 1. oktobrī, Ogres novada Sociālajā dienestā viesojās Jelgavas pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes Sociālo lietu palīdzības administrēšanas nodaļas darbinieki, lai iepazītos ar Ogres kolēģu pieredzi sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā.

Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa un vadītājas vietniece Ilona Reinholde viesus iepazīstināja ar sociālā dienesta telpām, vēsturi un darbību, kā arī situāciju novadā sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā. S. Ozoliņa dalījās ar pieredzi, kā Ogres novada Sociālajā dienestā tiek nodrošināta dokumentu aprite, izmantojot piedāvātās digitālās iespējas. Tāpat viņa iepazīstināja ar sociālā dienesta sniegtajiem pakalpojumiem, darba organizāciju, aktuālajām problēmām, kā arī turpmākajām attīstības iecerēm.


Sociālās lietu pārvaldes pārstāvji no Jelgavas pašvaldības bija patīkami pārsteigti par plašajām un mūsdienīgajām Ogres novada Sociālā dienesta telpām, kurās ir padomāts gan par klientu, gan darbinieku labsajūtu. "Šī ēka ir plaša, moderna, ar pozitīvu auru, kur telpas ir piemērotas dažāda veida mērķgrupām - bērniem, klientiem ar invaliditāti, vecāka gada gājuma cilvēkiem. Ogres novada Sociālajam dienestam ir liela pieredze sociālās palīdzības jomā, esam priecīgi, ka mums bija iespēja ar šo pieredzi iepazīties. Vairākas idejas labprāt vēlētos pārņemt arī Jelgavā," norādīja Jelgavas pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes Sociālo lietu palīdzības administrēšanas nodaļas vadītāja Edīte Zvilna, pateicoties par viesmīlīgo uzņemšanu un atzīmējot, ka ar Ogres kolēģiem sadarbosies arī turpmāk. 


Pēc Ogres novada Sociālā dienesta apmeklējuma viesi no Jelgavas devās iepazīt arī pilsētu - Brīvības ielas skvēru, Krasta promenādi, skulptūru dārzu pie Ogres rajona slimnīcas un Ogres Zilos kalnus.


Fotogalerija šeit:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48075

1. oktobrī, 20:58, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

! • 2. oktobrī, 02:01
Lai Ogre varētu lepoties ne tikai par skaistu ēku, bet arī atbalstu un pakalpojumiem saviem cilvēkiem!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet