Atgriezties pie raksta

Ogrē uzsākta centralizētās apkures pieslēgšana

Ņemot vērā, ka iestājies vēsais un mitrais rudens laiks un apkures savlaicīga nepieslēgšana var apdraudēt ēku nesošās konstrukcijas,SIA Ogres Namsaimnieks š. g. 12. oktobrī uzsāk apkures pieslēgšanu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, kuras pieslēgtas centralizētajai siltumapgādes sistēmai.

Tiek plānots, ka visās dzīvojamās mājās apkure tiks pieslēgta līdz 16. oktobrim.


Daļai dzīvojamo māju apkure uz dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu vai kontaktpersonu iesnieguma pamatatika pieslēgta jau ātrāk.


Ņemot vērā laika pstākļus, šogad apkures sezona tiek uzsākta ierastajā laikā – oktobra vidū, salīdzinot ar pagājušo gadu, kad zemās vidējās āra gaisa temperatūras dēļ tās pieslēgšana tika uzsākta jau 23. septembrī.


Pieslēdzot apkuri, dzīvojamās mājās tiek ieslēgtas arī termoregulācijas iekārtas – tas nozīmē, ka,ārgaisa temperatūrai sasniedzot +10 vai +12 grādus pēc Celsija (atkarībā no dzīvojamās mājas) un augstāk, apkure automātiski tiks izslēgta. Tādā veidā daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās apkures sezonas sākumā, kad āra gaisa temperatūra ir svārstīga, iedzīvotājiem tiek nodrošināts atbilstošs komforta līmenis.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48181

12. oktobrī, 12:40, Aktualitātes
ONS

Jaunākie komentāri

? • 13. oktobrī, 20:03
Te rakstot tev kļūst siltāk?
xxx • 13. oktobrī, 18:27
Vidus prospekts 20 ,datums 13.oktobris- vēl nekurina, auksts kā šķūnī
buu • 13. oktobrī, 17:53
kurā vietā bērzu alejā ir silts? Istabās 16 grādi un 85% mitruma

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet