Atgriezties pie raksta

Ogres novada izglītības iestādēs pašizolācijā nonākuši četri skolēni un viena skolotāja

Ogres novada izglītības iestādēs pašizolācijā nonākuši četri skolēni un viena skolotāja, aģentūru LETA informēja Ogres novada pašvaldības pārstāvis Nikolajs Sapožņikovs.

Pēc izglītības iestāžu vadības sniegtās informācijas novada izglītības pārvaldei, divās Ogres novada izglītības iestādēs pašlaik četri skolēni atrodas mājās pašizolācijā, jo viņu ģimenes locekļiem ir konstatēta saslimšana ar Covid-19. Divi skolēni ir no vienas ģimenes.


Sapožņikovs norādīja, ka šiem skolēniem ir nodrošināta attālinātas mācības, izmantojot e-klasi, platformas "classroom.lv" un "uzdevumi.lv", skolotāji ar šiem skolēniem sazinās arī telefoniski.


Pašizolācijā atrodas arī viena skolotāja, kuras ģimenes loceklim ir konstatēta saslimšana ar Covid-19.


Pašvaldības pārstāvis piebilda, ka visas darbības, kā rīkoties katrā konkrētā gadījumā, izglītības pārvalde saskaņo ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC).


Saskaņā ar SPKC datiem, Ogres novadā līdz 11.oktobrim bija reģistrēti deviņi saslimšanas gadījumi ar Covid-19.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48189

13. oktobrī, 10:07, Aktualitātes
Leta

Jaunākie komentāri

Ko mainītu • 21. oktobrī, 14:16
To @ ,ka nav jāzīlē vai bija bērnam iespēj krustoties ceļiem. Tā ir informācija,kurā var palīdzēt citiem ātrāk noorontēties vai vajag testu. Turklāt ja zinam ka20 % nav nekādu simptomu. Neviens neprasa nosaukt klasi vai vārdus. Ja zinam ka pilsētāvaiSavādāk mēs rīkojamies vēl trakāk kā padomju gados, viss slepens.
no 1. sept. par epid. drošību • 14. oktobrī, 12:55
atbtl. katra pašv., skolu direktori un skolotāji, kuri ar savu tusēšanu panāca attālin. māc. Piem. Rīgas Zālīša sākumsk. atbildīgi vecāki informēja diretori, kura nekavējoties attāl. 2 pirmās klasītes, kā ir ziņas visos mēdijos, lai epid. pienācīgi kontrolētu. Nekāda sakara ar datiem, bet vai atbildīgās personas savu algu saņem atbistīgi DARBAN ??!
Skats no malas • 14. oktobrī, 06:26
Normālā sabiedrībā visu pateiktu, informētu, bet mums viss ir sačakarētēs, jo ir datu aizsardzība, un šobrīd ja tiešām kāds saslimst, tad viņš ir spitālīgo kārtā. Protams, es arī priecātos zināt, kurā skolā, jo tad var sekot līdzi, vai tās iesnas ir regulārās, rudens, vai jātaisa analīzes. Mēs paši kultivējam šo visu. Viens ir nēsāt maskas, bet otrs ir mainīt domāšanu. Ja visi izturētos atbildīgi, un pēc atbraukšanas no ārvalstīm nevilktos no mājas ārā, vai ideālā gadijumā šobrīd noliktu malā ceļošanas ambīciju un paliktu kur ir, tad viss būtu normāli un nekas nebūtu jāierobežo.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet