Atgriezties pie raksta

« Ogres novada izglītības iestādēs pašizolācijā nonākuši četri skolēni un viena skolotāja

13. oktobrī, 10:07, Aktualitātes
Leta

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Ko mainītu • 21. oktobrī, 14:16
To @ ,ka nav jāzīlē vai bija bērnam iespēj krustoties ceļiem. Tā ir informācija,kurā var palīdzēt citiem ātrāk noorontēties vai vajag testu. Turklāt ja zinam ka20 % nav nekādu simptomu. Neviens neprasa nosaukt klasi vai vārdus. Ja zinam ka pilsētāvaiSavādāk mēs rīkojamies vēl trakāk kā padomju gados, viss slepens.
no 1. sept. par epid. drošību • 14. oktobrī, 12:55
atbtl. katra pašv., skolu direktori un skolotāji, kuri ar savu tusēšanu panāca attālin. māc. Piem. Rīgas Zālīša sākumsk. atbildīgi vecāki informēja diretori, kura nekavējoties attāl. 2 pirmās klasītes, kā ir ziņas visos mēdijos, lai epid. pienācīgi kontrolētu. Nekāda sakara ar datiem, bet vai atbildīgās personas savu algu saņem atbistīgi DARBAN ??!
Skats no malas • 14. oktobrī, 06:26
Normālā sabiedrībā visu pateiktu, informētu, bet mums viss ir sačakarētēs, jo ir datu aizsardzība, un šobrīd ja tiešām kāds saslimst, tad viņš ir spitālīgo kārtā. Protams, es arī priecātos zināt, kurā skolā, jo tad var sekot līdzi, vai tās iesnas ir regulārās, rudens, vai jātaisa analīzes. Mēs paši kultivējam šo visu. Viens ir nēsāt maskas, bet otrs ir mainīt domāšanu. Ja visi izturētos atbildīgi, un pēc atbraukšanas no ārvalstīm nevilktos no mājas ārā, vai ideālā gadijumā šobrīd noliktu malā ceļošanas ambīciju un paliktu kur ir, tad viss būtu normāli un nekas nebūtu jāierobežo.
letiņš • 13. oktobrī, 15:43
Padzīt no valsts facuci Viņķeli ar visiem viņas pērkamajiem infektologiem! Par brīvu Latviju!
...... • 13. oktobrī, 15:31
Tie visi ir meli-nekāda kovida nav.Tagad jebkura slimība ir kovid
Edgars • 13. oktobrī, 13:05
un kuraas skolās tad ir atklāts? Tā laikam baigi slepenā informācija
zhuupa • 13. oktobrī, 12:23
Ko tāda informācija mainītu?
Sintija • 13. oktobrī, 12:07
Vai tiešām nevar arī informēt kurā tieši skolā tas noticis?!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet