Atgriezties pie raksta

Aktualitātes Ogres rajona slimnīcā

Šodien, 15. oktobrī, Ogres novada pašvaldības domes sēdes informatīvajā daļā Ogres rajona slimnīcas vadītājs un domes deputāts Dainis Širovs informēja par aktualitātēm Ogres rajona slimnīcā.

Šobrīd Ogres rajona slimnīcā ir sarežģīta situācija, jo, lai atslogotu Rīgas slimnīcas, pacienti tiek vesti uz reģionālajām slimnīcām, tai skaitā Ogri. Kaut arī vakar, 14. oktobrī, no plkst.15.00 tika pārtraukta slimnieku uzņemšana, jo nav brīvu vietu, slimnieki joprojām tika vesti. Līdz ar to ir grūti nodrošināt atbilstošu ārstēšanas kvalitāti, jo katram slimniekam jābūt attiecīgai vietai, bet tie ir novietoti endoskopijas telpā un uz ratiem. 


Ogres rajona slimnīca ir sazinājusies ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktori Lieni Cipuli, kas norādīja, ka saprot situāciju, bet viņai ir dotas norādes visus pacientus vest uz reģionālajām slimnīcām. D. Širovs informēja, ka, ņemot vērā esošo situāciju, šodien līdz plkst.16.00 NMPD atvestie pacienti netiks pieņemti, jo svarīgi ir nodrošināt kvalitatīvu aprūpi esošajiem pacientiem. Viņš arī atzīmēja, ka pašlaik izveidojusies absurda situācija, jo vietu trūkuma dēļ ogrēnieši tiek vesti uz Jēkabpils slimnīcu. Kopumā slimnīcā valda liela spriedze, daudzi pacienti ir neapmierināti, kāpēc nevar saņemt pakalpojumu uz vietas. 


Pašlaik Ogres rajona slimnīcā nav konstatēts neviens Covid-19 saslimšanas gadījums, visos aizdomu gadījumos tiek veiktas analīzes. Neviens saslimšanas gadījums nav konstatēts kādam no slimnīcas darbiniekiem. 


D. Širovs arī atgādināja, ka apmeklētāji netiek ielaisti ne slimnīcā, ne pansionātā. Pacientiem, kuri apmeklē ambulatoro nodaļu, medicīnas iestādē obligāti jāierodas ar sejas masku. Lai nodrošinātu kontroli un pasargātu pacientus un medicīnas personālu, no pagājušās nedēļas norīkots darbinieks, kurš seko, vai apmeklētāji lieto sejas maskas.  Ja apmeklētajam nav līdzi sejas maska, to var nopirkt automātā vai aptiekā. D.Širovs atzīmēja, ka šāda prasība ieviesta, lai aizsargātu citus pacientus un medicīnas personālu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48212

15. oktobrī, 14:00, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Paciente • 16. oktobrī, 19:05
Ko var ņemties par Ogres slimnīcu. Speciālisti ir ļoti zinoši dauzi strādā Rīgas slimnīcās. Tie kas raksta par slimnīcu slikti, tie neko nesaprot no medicīnas, bet lielākie negatīvisma komentētāji! Visu cieņu Ogres mediķiem!
Totonai! • 16. oktobrī, 18:08
Tad risinājums ir braukt uz Rīgu? Zombēto taktika, ne?
stroganowkostya • 16. oktobrī, 11:52
СEKС Знакoмcтвa: Бeсплaтно, Анoнимнo, без Шлюx и cодeржанoк, все фoтки рeальные. Здесь дают в попу и берут в рот, можешь убедиться сам ----- http://bit.do/xzex

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet