Atgriezties pie raksta

Apstiprināta ēdināšanas maksa Ogres novada pašvaldības bērnudārzos

15.oktobra Ogres novada pašvaldības domes sēdē tika apstiprināta izglītojamo ēdināšanas maksa Ogres novada pašvaldības vispārējās pirmsskolas izglītības iestādēs (VPII) "Zelta sietiņš", "Strautiņš", "Cīrulītis", "Saulīte", "Dzīpariņš", "Riekstiņš", "Ābelīte" un Ogresgala pamatskolā.

Ogres novada pašvaldība jau šobrīd sniedz atbalstu ēdināšanai vairāku Ogres novada pašvaldības vispārējās pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamiem. Tāpat pašvaldība dotē izglītojamo faktiskās ēdināšanās izmaksas, kas noteiktas pašvaldības veiktā iepirkuma rezultātā, vispārizglītojošo skolu izglītojamiem no trūcīgām, maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, kā arī mazajās Ogres novada pašvaldības pagastu skolās.
 
Ēdināšanas pakalpojumus VPII "Saulīte", VPII "Cīrulītis", VPII "Dzīpariņš", VPII "Riekstiņš", VPII "Strautiņš", VPII "Zelta sietiņš", VPII "Ābelīte" un Ogresgala pamatskolā nodrošina uzņēmumi, ar kuriem pašvaldība ir noslēgusi līgumus. Šī gada augustā iepirkuma "Ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšana izglītības iestādēs” rezultātā ar ēdināšanu saistītās izmaksas ir pieaugušas. Lai mazinātu iespējamo izdevumu pieaugumu ģimenes uzturēšanai, tika nolemts atstāt izglītojamo vecāku maksājumus par ēdināšanu iepriekšējā līmenī, kā arī noteikt ēdināšanas maksu VPII “Ābelīte” un Ogresgala pamatskolas bērniem. Savukārt radušos izmaksu pieaugumu dotēt no Ogres novada pašvaldības budžeta, tādejādi atbalstot ģimenes ar bērniem.
 
Ogres novada pašvaldības dome atbalstīja sagatavoto lēmumu, kas paredz ar 2020. gada 1.novembri daļēji dotēt ēdināšanas izdevumus VPII "Saulīte", VPII "Cīrulītis', VPII "Dzīpariņš", VPII "Riekstiņš", VPII "Strautiņš", VPII "Zelta sietiņš", VPII "Ābelīte" un Ogresgala pamatskolā un noteikt šādu ēdināšanas maksu, kuru maksā izglītojamā vecāki:  • par komplekso vienas dienas ēdināšanu pirmsskolas 1,5 - 3 gadu vecuma vienam izglītojamajam (brokastis + pusdienas + launags) – EUR 2,28 (ar PVN);

  • par komplekso vienas dienas ēdināšanu pirmsskolas 3 - 6 gadu vecuma vienam izglītojamajam (brokastis + pusdienas + launags) – EUR 2,35 (ar PVN);

  • par pusdienām 5.- 9.klases vienam izglītojamajam EUR 1,14 (ar PVN).
     


Lēmums arī nosaka, ka ar 2020.gada 1.novembri par spēku zaudējušu tiek atzīts Ogres novada domes 2013.gada 24.oktobra lēmums "Par bērnu ēdināšanas maksas noteikšanu Ogres novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs "Zelta sietiņš", "Strautiņš", "Cīrulītis", "Saulīte", "Sprīdītis", "Dzīpariņš" un "Riekstiņš"".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48220

16. oktobrī, 16:54, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet