Atgriezties pie raksta

"Arco Real Estate": Septembrī Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas nemainījās

Septembrī samazinājās sērijveida dzīvokļu cenas Kauguros, bet Jelgavā, Ogrē un Salaspilī tās nemainījās, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Septembrī Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas nemainījās, vidējai cenai saglabājoties 644 eiro par kvadrātmetru pozīcijā. 2019.gadā dzīvokļu cenas Ogrē palielinājās par 7%, bet kopš šā gada sākuma cenu izmaiņas nav konstatētas.


Arī Salaspilī dzīvokļu cenas septembrī nemainījās un viena kvadrātmetra vidējā cena saglabājās 693 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2020.gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājušās par 0,3%.


Kauguros septembrī sērijveida dzīvokļu cenas samazinājās par 0,1% un dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena bija 617 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2020.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros palielinājušās par 1,2%.


Septembrī dzīvokļu cenas nemainījās arī Jelgavā, vidējai cenai saglabājoties 520 eiro apmērā par kvadrātmetru. Kopš 2020.gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas samazinājušās par 0,9%. Jelgavā dzīvokļu cenas ir stabilas četrus mēnešus pēc kārtas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48231

18. oktobrī, 10:42, Aktualitātes
Leta

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet