Atgriezties pie raksta

NVA visā Latvijā rīko akciju "Karjeras dienas darba meklētājiem"

No 19. līdz 23. oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) visā Latvijā rīko akciju "Karjeras dienas darba meklētājiem", lai veicinātu darba devēju un darba meklētāju satikšanos. Piedalīties akcijā un saņemt atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā var ikviens iedzīvotājs, kurš meklē darbu vai vēlas to mainīt.

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!


21. oktobrī plkst. 19:00 visi interesenti aicināti piedalīties tiešsaistes karjeras dienā sociālās vietnes Facebook NVA kontā un NVA mājaslapā.


Pasākumu rīko NVA sadarbībā ar sociālo kustību "Latvija strādā". Tiešraidē uzsvars tiks likts uz profesionālās attīstības un pārkvalifikācijas iespējām. Karjeras dienā darba devēji un organizācijas prezentēs darbiniekiem un citiem interesentiem piedāvātās mācību un karjeras izaugsmes iespējas, kā arī informēs par aktuālajām vakancēm uzņēmumā. Dalībnieku vidū: pārstāvji no Swedbank, Accenture, Rimi Latvija, mācību platformas Coursera, Nodarbinātības valsts aģentūras, Cēsu Digitālā centra un citi.


No 19. līdz 23. oktobrim norisināsies INDIVIDUĀLĀS DARBA INTERVIJU SIMULĀCIJAS profesionālu karjeras konsultantu vadībā klātienē NVA filiālēs vai attālināti ZOOM vietnē.


Darba meklētāji ir aicināti NVA karjeras konsultantu vadībā izspēlēt dažādas ar darba pārrunām saistītas situācijas un izmēģināt gan darba meklētāja, gan darba devēja lomas, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Tiks analizētas situācijas un kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj darba pārrunās un pieteikuma dokumentu sagatavošanā. Redzot sevi no malas, treniņu dalībnieki varēs labāk apzināties, kādas ir viņu stiprās puses, un kādas prasmes ir jāpilnveido.


Lai pieteiktos darba pārrunu treniņiem, ikviens interesents ir aicināts izvēlēties sev tuvāko filiāli un nosūtīt elektronisko pieteikuma anketu (skatīt zemāk). Kad interesents pieteikuma anketu būs aizpildījis un nosūtījis, to automātiski saņems viņa izvēlētā NVA filiāle. Filiāles darbinieks sazināsies ar interesentu un telefoniski vienosies par tikšanās laiku.


Apmeklējot NVA filiāli klātienē, ir jāievēro epidemioloģiskās drošības ieteikumi! Ja ir saslimšanas simptomi vai noteikta pašizolācija, aicinām klātienes aktivitātes neapmeklēt!


PIETEIKŠANĀS ANKETA šeit:


Tālruņi saziņai ar NVA Ogres filiāli: 65022601, 29289651, 28396635, 20260140. 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48248

20. oktobrī, 09:20, Aktualitātes
NVA

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet