Atgriezties pie raksta

Uzmanību vilciena Rīga - Zilupe pasažieriem

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta COVID-19 infekcija, 16. oktobrī braucis ar vilcienu Rīga – Zilupe (vilciena nr. 806, atiešanas laiks 09:47), līdz Viļāniem 2. vagonā.

Visiem pasažieriem, kuri brauca 2. vagonā minētajā datumā šajā maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli un izlemtu par testa veikšanas nepieciešamību uz COVID-19.


Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar COVID-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.


Atgādinām, ka  no 14. oktobra sejas maskas ir jālieto ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī veikalos, aptiekās, muzejos, bibliotēkās, lidostā, autoostās un dzelzceļa stacijās, kā arī apmeklējot izstādes un reliģiskās darbības veikšanas vietas, ja tur netiek organizēts pasākums. Maskas nepieciešamas arī pakalpojumu sniegšanas vietās, kur cilvēki uzturas ilgāk par 15 minūtēm un nav iespējams ievērot 2 metru distanci, kā arī nav izveidotas citas fiziskas barjeras.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48254

21. oktobrī, 08:25, Aktualitātes
www.spkc.gov.lv

Jaunākie komentāri

to info • 22. oktobrī, 10:07
Vēl viens personāžs, kuru nozombejuši Šlesera, Lemberga, Sudrabas,... cilvēki. Varbūt Helmja drauģelis Roberts Klimovičs pie vainas no dzeltenajām vestēm un Herberta Cukura "teātra" kūrētājs?
info • 21. oktobrī, 09:01
Visi, kam apnikusi šī afēra, parakstās par Saeimas atlaišanu. https://www.latvija.lv/pv

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet