Atgriezties pie raksta

Pārskatīts risku novērtējums valstu saslimstības rādītājiem

Palielinoties saslimstības rādītājiem ar Covid–19, pieaudzis arī 14 dienu kumulatīvais rādītājs. Šobrīd Latvijā tas ir 82,7 uz 100 000 iedzīvotājiem.


Līdz šim, atgriežoties Latvijā no valstīm, kur rādītājs bija virs 61,9, bija jāievēro pašizolācija. Pieaugot inficēšanās riskiem Latvijā, pārskatīta robežšķirne attiecībā uz citām valstīm, turpmāk tā palielināta līdz 82,7 gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem.

Tādējādi atgriežoties no valstīm – Grieķijas, Somijas, Igaunijas, Norvēģijas, kur saslimstības rādītāji ir zemāki nekā Latvijai, pašizolācija nav jāievēro.


Savukārt ikvienam, kas ierodas Latvijā no valsts, kur saslimstības riska novērtējums ir augstāks par 82,7, ir jāievēro pašizolācija.


Ar jaunākiem valstu saslimstības rādītājiem varat iepazīties šeit: https://www.spkc.gov.lv/lv/valstis


Lai ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku, SPKC aicina izmantot lietotni "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48275

23. oktobrī, 19:52, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

****** • 25. oktobrī, 14:03
Rezumējot-domāsim pozitīvi.Lai to pateiktu nevajadzēja tak tā nopūlēties.Galvenais jau ,ka neviens tajā tā kā tā neieklausīsies.Vai aicināt uz elkdievību ir pareizi,nezinu,bet sirdī apšaubu.Kaut gan krīžu laikos cilvēki sāk ticēt visādiem mošķiem un šo mošķību sludinātāji aktivizēas.Kaut kā nevaru noticēt,ka Pērkons,Veļu māte un Meža māte mums te steigtos palīdzēt.Bet galvenais taču ticēt.
Skolnieciņš no svētbirzs • 25. oktobrī, 10:56
Siltais rudens ir beidzies. Ziema tuvojas un kovids (Covid-19) min mums uz papēžiem. Tieši šajā saltajā laikā mums ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Lai mazinātu kovid (Covid-19) saslimstību, ievērosim visus valdības uzliktos ierobežojumus un ārstu rekomendācijas. Lietosim sejas maskas un roku dezinfekcijas līdzekļus. Centīsimies ievērot 2 metru distanci publiskajās vietās. Būsim apzinīgi, iejūtīgi un saprotoši. Dzīvosim saticīgi. Nekašķēsimies. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Pasargāsim sevi un sev tuvākos. Ielaidīsim Dabas Mātes spēku sevī. Dzersim zāļu tējiņas ar medu. Domāsim pozitīvas domas. Valkāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Cienīsim un mīlēsim Dabas Māti, jo Dabas Māte mums visiem ir devusi dzīvību. Dabas Māte ir mūsu radītājā. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl un vienmēr uzklausa. Lai ticība Dabas Mātei mums kalpo par bruņām un vairogu! Šajā pārbaudījumu laikā lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes aizstāvjus! Lūgsim savu senču spēku un varenību. Ticēsim labajam. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu tautas veselību. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai kovids (Covid-19) tiktu uzveikts un padzīts prom no mūsu mīļās zemītes! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots ilgs mūžs! Lūgsim Laimu, lai mums laba veselība un laimīga dzīvošana! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Ar patiesu mīļumu un sirsnību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs #veselība #DabasMāte #PozitīvāsEnerģijas #gaisma #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība #Skolnieciņš
No coment • 24. oktobrī, 08:14
Protams, nav ko testēt visus pa labi, un kreisi. Nesaņemsim eiropas naudas savādāk. Bija 4 mēneši, lai optimizētu medicīnas sistēmu, palielinātu gultasvietas, palielinātu testēšanas kapacitāti. Nekas no tā nav izdarīts, nauda izsaimniekota. Tiem kuriem piešķirts dīkstāves pabalsts , tas tiek ņemts nost. Haotiski tiek mainīti noteikumi, kā izvairīties no vīrusa, dzenot izmisumā iedzīvotājus, jo lēmumi ir haotiski pretrunīgi. Spkc vairs netiek galā un laiž caur pirkstiem sniegto un saņemto informāciju. Bet tikmēr valdības gaiteņot turpinās šis: https://puaro.lv/politika/skandals-kamer-mediki-savelk-jostas-veselibas-ministre-asv-dzivo-ka-karaliene/

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet