Atgriezties pie raksta

Novembrī tiks veikti remontdarbi uz dzelzceļa pārbrauktuves Kalna prospektā

VAS "Latvijas dzelzceļš" informē, ka novembrī tiks veikti dzelzceļa pārbrauktuves Kalna prospektā, Ogrē remontdarbi, taču autotransporta kustība netiks slēgta. 

No otrdienas, 3. novembra, plkst. 20.00 līdz trešdienas, 4. novembra, plkst.8.00 tiks veikta esošā seguma demontāža, savukārt 10, 11. un 12. novembrī no plkst. 8.00-20.00 - asfaltēšanas darbi.


Remontdarbu laikā pārbrauktuve netiks slēgta, bet automašīnu kustību regulēs satiksmes regulētāji.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48311

29. oktobrī, 08:53, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

juris • 30. oktobrī, 03:04
pareizi vajag tik rakt,kurmju pilseetamvarbuut ekskavatori letaaki palikushi,galvenais visur vienlaiciigi jaarok,driiz pat ar divriteni buus gruuti paarvietoties,kur veel ar masiinu,tas vienmeer jaadara veelaa rudenii,galvenais izrakt bedri,peec tam var staaveet taa bedre paaris meenesus un nelikties ne zinis,kaa jau visur,veelaak atnaaks kaads slaavu dzeeraajs ar laapstu aizbeers un 3 skatiisies
Yxel • 29. oktobrī, 15:57
Tas Avotiņš, kurš vairs nav Kārlis, bet ir Žanete?
to Zintim • 29. oktobrī, 15:11
Helmanis nebaidās ne no viena, izņemot…. ir viens cilvēks, no kura Helmis ļoti baidās. Sabiedrībā diezgan zināms, bet labāk nenosaukt. Būs drošāk. Otrkārt, Helmanim pavēlēt nevar neviens, izņemot to pašu… no kura baidās. Likt ko darīt vai nedarīt var arī populārais un dārgākais advokāts Saulvedis, jo viņš zina par Helmi pārlieku daudz. Bet pavēlēt nevar. No advokāta Helmanis nebaidās, jo abi cieši saistīti un viens no otra atkarīgi. Stulbais iedomīgais hameleonveidīgais Dimants var Helmim tikai kurpes nopucēt, ja viņam to ļaus.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet