Atgriezties pie raksta

Ogres novada sporta centrā labiekārto pludmales volejbola laukumus

Arī 2020.gadā Ogres novada pašvaldība izsludināja projektu konkursu "Veidojam vidi ap mums Ogres novadā" ar mērķi uzlabot dzīves kvalitāti Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, balstoties uz iedzīvotāju iniciatīvu.

Biedrība "Osports", kuras mērķis ir veicināt sporta attīstību un popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesniedza savu ideju Ogres novada sporta centra volejbola laukumu labiekārtošanai.


Palielinoties iespējām trenēties pludmales volejbolā gan jauniešiem, gan pieaugušajiem, Ogres novada sporta centra laukumos šī bija intensīvākā pludmales volejbola sezona. Ogres novada pašvaldības projektu konkursa “Veidojam Vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros Ogres novada sporta centra pludmales volejbola laukumos tika veikti labiekārtošanas darbi, izbūvējot pārvietojamās āra dušas roku un kāju noskalošanai no smiltīm aktīvajā sezonas daļā.


Āra dušas volejbola laukumos tiks uzstādītas sezonāli, tās ir paredzētas tikai roku, kāju un sejas noskalošanai. Dušām ir izbūvēta lielāka un stabilāka pamatne, lai to izmantošana būtu drošāka un ērtāka. Tajās aizliegts mazgāties, izmantojot jebkādus mazgāšanās līdzekļus, un tās nav paredzētas dzeramā ūdens lietošanai. Pie āra dušām var iepazīties ar āra dušu lietošanas noteikumiem. Apzināta dušu bojāšana var tikt sodīta. Gadījumos, ja dušas nestrādā nepieciešams sazināties ar Ogres novada sporta centru. Vairāk par Ogres novada sporta centra pludmales volejbola laukumu izmantošanu var iepazīties mājaslapā - www.ogressportacentrs.lv
 
Paldies Ogres novada sporta centram un Ogres novada pašvaldībai!
 
Informāciju sagatavoja Linda Gulbe

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48319

30. oktobrī, 14:03, Aktualitātes
www.ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet