Atgriezties pie raksta

Halovīna vakarā Ogrē mošķojas un spokojas Foto

Daudz jautru brīžu apkārtējo māju bērniem un garāmgājējiem šovakar sagādāja Mākslas Telpas "Ceturtā priede" īpašniece Sanita Bitko un viņas mošķu komanda.

Pārģērbušies dažādos Halovīna tērpos viņi sagaidīja viesus. Arī tiem, kuri vēlējās tikt pie saldumiem, obligāts priekšnoteikums – būt tērptam atbilstošos tērpos vai maskās. Jo briesmīgāka maska, jo vairāk saldumu. Asprātīgākie izlīdzējās ar medicīniskajām sejas aizsargmaskām, kas šobrīd kļuvušas par ikdienas nepieciešamību.


Pie Mākslas Telpas Grīvas prospektā 4b dega ugunskurs, kur pats velns sildīja nosalušās rokas. Arī citi te varēja sasildīties vai uzcept maršmelovus.


Visiem bija jautri, kāds arī bija pasākuma rīkotāju mērķis. Sanita Bitko velo sezonas noslēgumā Ogres Zilajos kalnos savulaik organizējusi neizmirstamos "Mošķu braucienus". Notikuši divi šādi braucieni – 2015. un 2016.gadā. Pēdējos gados dažādu iemeslu, galvenokārt finansējuma nepietiekamības dēļ, braucieni nav bijuši. Cerams, ka tie atkal atjaunosies.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48328

31. oktobrī, 20:00, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

? • 3. novembrī, 13:39
Nevajag fantazēt! Tie ir putnkopju bērni...
paliec mājās, savā dzīvoklī! • 3. novembrī, 13:05
vanckaroto bērniņi izklaidējas... ja jau vistu olām, ko izšķaidīt pret svešu dzīvokļu durvīm, ģimenē ir un pietiek naudiņas, tad šitie kapsēt-miroņvalstības pielūdzēji - fanēni končas sen ir pārēdušies. Maizīte dibenu plūkā haļavščikiem - diedelniekiem. Kādi bērni - tādi vecāki, ģimenes spogulīši.
Mālkalniete • 3. novembrī, 12:17
Šādi svētki latviešiem nav vajadzīgi. Bērni staigā pa dzīvokļiem, diedelēdami saldumus. Tā ir visa svētku būtība. Mūsu mājā, ja iedzīvotājs neatvēra durvis, tās nomētāja ar jēlām olām. Barbarisms!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet