Atgriezties pie raksta

« Trūcīgas un maznodrošinātas personas saņems higiēniskās maskas

17. novembrī, 09:21, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Regīna • 19. novembrī, 14:21
Pieticīgā,esi pieticīga un neskaud nabagos.Labāk palīdzi ,ja vari.Ja nevari,neviens tev nepārmetīs,galvenais nemēģini iekosties tai riecienā kurš jau tā par plānu!
<<<<<< • 19. novembrī, 12:28
Ja tu zinātu,cik maz tiem trūcīgajiem piešķir.Faktiski neko.Lielāko tiesu tie ir invalīdi ,pensionāri ,ģimenes ar bērniem invalīdiem.Šie cilvēki ir vis mazāk aizsargātie.Es nezinu par kādiem pabalstiem tu runā,bet man pazīstamam trūcīgam invalīdam neviens neko nepabalsta.Reizi gadā 200 eiro apkurei.Nenovēlu tev tikt tik pabalstītai.Piekrītu domai,ka visiem ir gruti.par dīkdieņiem un dzērājiem nerunāju,tas ir atsevišķs sociāls produkts,kurš pārtiek ne jau no pabalstiem,kuru mūsu valstī nemaz nav,bet zogot un diedelējot.Tās dažas maskas visas dzīves garumā,ko saņems šie cilvēki ,tevi neizglābs.Turklāt maskas finansē valsts un mums ar tevi neko nepieliks,ja viņiem noņems.
pieticīgā • 18. novembrī, 21:31
Tā lietu dalīšana tā saucamajiem trūcīgajiem jau kļuvusi par spekulācijas objektu, jo pilna māja ar mantām, bet kam minimāli līdzekļi, bet liela ģimene un alga leliela, jādzīvo pilnīgā nabadzībā, jo pat sviestam uz maizes nesanāk.... Nav pareizi!?
olita • 18. novembrī, 11:53
Ja nevari atļauties nopirkt vai tad nav mājā kāda auduma un uzšūt pats, slinkums...
??? • 17. novembrī, 11:08
Kam tās maskas vispār vajadzīgas? Idioti.
Sanita • 17. novembrī, 11:05
Kad sāks atbalstīt normālos cilvēkus. Viss tik trūcīgajiem un maznodrošinātajiem. Pabalstus un maskas saņem tāds kontingents, ka bail. Dzērāji un dīkdieņi. Dažs labs trūcīgais visus savus īpašumus atdod bērniem un pats paliek trūcīgā persona lai tik varētu saņemt pabalstus. Laba dzīve dīkdieņiem un dzērājiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet