Atgriezties pie raksta

« Trūcīgas un maznodrošinātas personas saņems higiēniskās maskas

2020. gada 17. novembrī, 09:21, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Komentārirādīt komentārus dilstošā secībā

Sanita • 2020. gada 17. novembrī, 11:05
Kad sāks atbalstīt normālos cilvēkus. Viss tik trūcīgajiem un maznodrošinātajiem. Pabalstus un maskas saņem tāds kontingents, ka bail. Dzērāji un dīkdieņi. Dažs labs trūcīgais visus savus īpašumus atdod bērniem un pats paliek trūcīgā persona lai tik varētu saņemt pabalstus. Laba dzīve dīkdieņiem un dzērājiem.
??? • 2020. gada 17. novembrī, 11:08
Kam tās maskas vispār vajadzīgas? Idioti.
olita • 2020. gada 18. novembrī, 11:53
Ja nevari atļauties nopirkt vai tad nav mājā kāda auduma un uzšūt pats, slinkums...
pieticīgā • 2020. gada 18. novembrī, 21:31
Tā lietu dalīšana tā saucamajiem trūcīgajiem jau kļuvusi par spekulācijas objektu, jo pilna māja ar mantām, bet kam minimāli līdzekļi, bet liela ģimene un alga leliela, jādzīvo pilnīgā nabadzībā, jo pat sviestam uz maizes nesanāk.... Nav pareizi!?
<<<<<< • 2020. gada 19. novembrī, 12:28
Ja tu zinātu,cik maz tiem trūcīgajiem piešķir.Faktiski neko.Lielāko tiesu tie ir invalīdi ,pensionāri ,ģimenes ar bērniem invalīdiem.Šie cilvēki ir vis mazāk aizsargātie.Es nezinu par kādiem pabalstiem tu runā,bet man pazīstamam trūcīgam invalīdam neviens neko nepabalsta.Reizi gadā 200 eiro apkurei.Nenovēlu tev tikt tik pabalstītai.Piekrītu domai,ka visiem ir gruti.par dīkdieņiem un dzērājiem nerunāju,tas ir atsevišķs sociāls produkts,kurš pārtiek ne jau no pabalstiem,kuru mūsu valstī nemaz nav,bet zogot un diedelējot.Tās dažas maskas visas dzīves garumā,ko saņems šie cilvēki ,tevi neizglābs.Turklāt maskas finansē valsts un mums ar tevi neko nepieliks,ja viņiem noņems.
Regīna • 2020. gada 19. novembrī, 14:21
Pieticīgā,esi pieticīga un neskaud nabagos.Labāk palīdzi ,ja vari.Ja nevari,neviens tev nepārmetīs,galvenais nemēģini iekosties tai riecienā kurš jau tā par plānu!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet