Atgriezties pie raksta

« Automašīnu riepas nedrīkst atstāt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos

19. novembrī, 18:50, Aktualitātes
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Observer • 22. novembrī, 15:36
Pareizi, riepas jāsamet konteinerā, nevis jāmētā apkārt
pēc konsultācjām • 21. novembrī, 22:40
ar vienu otru iestādi, par labskanīgu un labticīgu saimniekošanu, tai skaitā skolu, darba vietu, vecmāmiņu jampadraci jehē mums ir dators varam spēlēt age of sitting in the office, nolēmu vislaik teikt jā un muļķīgi smaidīt, pat tad ja babene ar izglītību darbinātības no ģentūrā a saka, ka nezin, ko māca skolās, tu viņai prasi kādā krāsā krāsot jums to moskvičiņu, šī tik sēž un muļķīgi smaidā un jā vēl atrauga izspruka
ha • 21. novembrī, 09:50
Un Ogrē nevarēji nodot 4 riepas? Būtu labāk savu smirdīgo žaunu pieturējis!
Ha • 21. novembrī, 06:09
Citās pašvaldibas atbalsta riepu pieņemšanu bez maksas vismaz četras riepas no vienas auto vuenreiz gadā
haha • 20. novembrī, 19:27
Virsraksts, kā amerikāņu instrukcijās par mikroviļņu krāsnīm - kaķus iekšā nelikt un nesildīt!
? • 20. novembrī, 18:52
Kurš konkrēti tev to teica?
Odziite111 • 20. novembrī, 14:51
Esmu dzirdējusi ka no autoservisiem rudenī un pavasarī, kad maina riepas, tad darbiniekiem mājās braucot piekrauj pilnu auto salonu ar riepām, un šie izvadā pa miskastēm, tā papildus kaut ko nopelnot. Geokašojot esmu atradusi māju netālu no Ogres mežā, blakus zemes ceļam, kurai ir veco laiku pagrabs. Pagrabs pilns ar smago mašīnu riepām, viss apkvēpis. Varēja saprast, ka tur vairākas reizes ir bijis piekrauts, tad nodedzināts, tad atkal piekrauts. Un tādā vietā neviens neredz, ja naktī deg riepas, jo dūmi naktī nav redzami, bet gaisma no pagraba nenāk ārā. Ja tā vispārīgi tad liela daļa pamestās mājas, bijušās PSRS armijas bāzes, itsevišķi pilsētu tuvumā ir pilnas ar atkritumiem. Un ļoti naivi ir iedomāties ka palielinot maksu par atkritumu izvešanu, un sodus par atkritumu izgāšanu kaut kas pēkšņi atrisināsies, ir redzams ka tas nestrādā. Cilvēki ja nevar samaksāt, tad vienalga atradīs veidu kā atbrīvoties no atkritumiem neskatoties ne uz kādu sodu. Un to ka tikai ar sodiem neko neatrisinās, to rāda visa pasaules vēsture.
Minka • 20. novembrī, 10:52
Gluži kā pie musu mājas,kad no rīta dazas dienas atpakaļ parādījās riepas. Ko darīt? Tur bērnus ved uz Mikausi,un klusi izkrāmē savus krāmus Mālkalnes 8 miskastēs. Tāpat arī vēlu vakarā ir dzirdēts,ka noskan miskastes vāks,tad bagāžnieka un prom ir. Nu ko darīt? Es negribu par citu mēsliem maksāt!
21.gs. • 20. novembrī, 10:03
Nu pamēģini - tagad, kad visi maskās!
Onufrijs • 20. novembrī, 09:50
Ir tak 21.gadsimts. Vai tad nekādi nevar pielietot videonovērošanu, lai šitos izķertu?
juriks • 19. novembrī, 20:17
Un ko darīt, ja pa nakti piebrauc svešinieki, izlādē riepas un aizbrauc?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet