Atgriezties pie raksta

Trūcīgas un maznodrošinātas personas aicinātas saņemt aizsargmaskas

Ogres novada Sociālais dienests aicina trūcīgas un maznodrošinātas personas saņemt daudzkārtlietojamās sejas maskas.

Ogres novada pašvaldība jau novembra vidū ir saņēmusi valsts apmaksātas higiēniskās divslāņu sejas maskas, kuras paredzētas nodot trūcīgām un maznodrošinātām personām, kā arī aprūpes mājās pakalpojuma saņēmējiem. Sejas maska paredzēta vairākkārtējai lietošanai. 


Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa informē, ka šobrīd masku saņemšanas process notiek kūtri - liela daļa iedzīvotāju, kuriem pienākas bezmaksas sejas maskas, tās joprojām nav saņēmuši. S. Ozoliņa aicina izmantot piedāvāto iespēju, atgādinot, ka bez līdzņemtas maskas nevajadzētu doties ārpus mājas, jo tā ir nepieciešama gan veikalā, gan sabiedriskajā transportā, gan citās publiskās vietās, lai pasargātu sevi un citus. 


Maskas (pa vienai maskai novembra un decembra mēnešos) var saņemt Ogres novada administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušās trūcīgās un maznodrošinātās personas, to saņēmējam uzrādot izziņu par attiecīgā personas statusa piešķiršanu. 


Maskas var saņemt:


Ogres novada Sociālajā dienestā (Upes prospektā 16, Ogrē) pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 16.00.


Madlienas, Suntažu un Taurupes sociālajos centros klientu pieņemšanas laikos vai iepriekš sazinoties ar attiecīgā sociālā centra vadītāju:


- Madlienas sociālā centra vadītāja – 65055154, 28652707;


- Suntažu sociālā centra vadītāja – 65037187, 26586088;


- Taurupes sociālā centra vadītāja – 65031954, 65055264.


 E-pasts ogressd@ogresnovads.lv


Personām, kurām tiek nodrošināts aprūpes mājās pakalpojums, maskas piegādās pakalpojuma sniedzējs dzīvesvietā. 


Vietas, kurās ir obligāti jālieto mutes un deguna aizsegs, ir uzskaitītas Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai". No 20. novembra par mutes un deguna aizsega nelietošanu var piemērot brīdinājumu vai naudas sodu no desmit līdz 50 eiro apmērā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48541

2020. gada 26. novembrī, 18:15, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Sanitai • 2020. gada 27. novembrī, 11:44
Kas liedz tev arī kļut trūcīgai? Ar joni sāksi labi dzīvot.Būs tev maskas,pārtikas pakas,pabalsts malkai,ja būsi slinka kurināt ,iedos skaistu istabiņu,skaistā vietā-kojās.Uz priekšu ,mīļā,ceļi vaļā,lai izdodas!
Sanita • 2020. gada 27. novembrī, 08:07
Apnicis. Viss trūcīgajiem. Maskas, pārtikas pakas, pabalsti malkām utt. Bet tie "parazīti" vārda tiešā nozīmē visu nodzer. Pabalsti mūsdienās pienākas tikai sliņķiem, dīkdieņiem un dzērājiem.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet