Atgriezties pie raksta

Pirms novietot savu auto, jāpārliecinās, ko vēsta ceļa zīme!

Lai nodrošinātu ielu uzturēšanu ziemas periodā, pašvaldība ik gadu vairākās ielās Ogres pilsētā nosaka ierobežojumus automašīnu novietošanai, par ko vēsta attiecīgās ceļa zīmes.

Tā kā šonedēļ Latvijā un arī Ogres pilsētā uzsnidzis pirmais sniegs, jautājums par ierobežojumiem automašīnu novietošanai ielu malās, atkal ir aktualizējies.


Ogres novada pašvaldības autoceļu uzraudzības komisijas sēdē tika nolemts, ka gadījumā, ja snigšana turpināsies un radīsies nepieciešamība veikt ielu attīrīšanu no sniega, arī šogad Skolas ielā, Grīvas prospektā un Blāzmas ielā tiks uzstādītas pagaidu ceļa zīmes "Stāvēt aizliegts" ar papildu zīmēm, kurās norādīts laika ierobežojums automašīnu novietošanai.  


Autovadītāji, novietojot savus transportlīdzekļus, aicināti sekot līdzi un ievērot ceļa zīmes.


Pašvaldība aicina autovadītājus ievērot arī pārējos satiksmes ierobežojumus pilsētā, kā arī noteiktos stāvēšanas laika ierobežojumus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/48588

2020. gada 2. decembrī, 14:53, Aktualitātes
ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

pics • 2020. gada 7. decembrī, 07:55
Tīnūžu ielā 3A policijai būtu laba kase.Tur daudzi ceļa zimes nepazīst un lasīt arī neprot, it īpaši vakaros.
roselle • 2020. gada 4. decembrī, 08:22
nakts novietošana ir sāpīgs jautājums, bet līdzīgi ir arī dienas laikā. Es nemaz nestājos pie veikala, kur nav iespējas tuvumā novietot auto.
? • 2020. gada 4. decembrī, 01:26
Es zinu vismaz 4 vietas Jaunogrē, kur pirms vairākiem gadiem it kā uz ziemu uzlika ceļa zīmes, ka stāvēt aizliegts, bet tās joprojām tur stāv. Vieta samazinājās, bet jaunas stāvvietas neradās. Un tajā pašā laikā mēs aicinām cilvēkus uz Ogri!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet