Atgriezties pie raksta

« Pašvaldību laikrakstos nedrīkst ievietot privātsludinājumus

2008. gada 2. decembrī, 12:33, Aktualitātes
Ilze Dišlere, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja v

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Lauķis • 2008. gada 3. decembrī, 23:22
Šis ir pats stulbākais lēmums, kādu valdībā varēja pieņemt. Kam gan, ja ne pašvaldībai, jāpalīdz saviem uzņēmējiem, pašvaldībā dzīvojošiem cilvēkiem. Ja kādreiz varēja lietas lēti un vienkārši nokārtot, tad to vajag aizliegt. Kā jau visu Latvijā - tikai aizliegt, sodīt, atņemt. Tad ir labi. Kaut ko atbalstīt, veicināt,palīdzēt - tas ir slikti jo slikti. Kur ar tādu filozofiju esam tikuši - ceru, ka visiem ir skaidrs, izņemot dažus idiotus.
Bobis • 2008. gada 3. decembrī, 10:25
Varbūt Ogrenet varēja šo ministrijas skaidrojumu piesaistīt Ogrei? Savādāk nav īsti skaidrs, uz ko Ogrē tas attiecas.
daudzpunkts • 2008. gada 2. decembrī, 23:39
Lunim: Es nezinu, neesmu šajā jomā eksperts, ja tā saki, tad jāpiekrīt, par ogre24 piekrītu, par faktiem vēl nav fakts..., manis pēc vispār var nedrukāt, es drīzāk dusmīgs, ka manu pastkastīti piesārņo...:))
Lunis • 2008. gada 2. decembrī, 18:40
daudzpunkts : Oi zini es šai jomā ļot veiksmīg darbojos jau 12 gadus kad sakt to praktiski neko nemaksāja , tā man ir bijis daudzās jomās ka SĀKU tad tur praktiski viss bij par velti vai pusvelti mūsdienās gan sākt būtu ļoti dārgi un problemātiski no labu speciālistu trūkuma / dārdzības viedokļa. To vien jau apliecina daudzie viertuālie "Dzimuši miroņi" :) Tepat Ogrē var minēt kaut vai Ogre24 un Ogresfakti , manuprāt jau sākotnēji konceptuāli neveiksmei lemti projekti bez attīstības perspektīvas:) Nodokļu maksātājiem nav jauztur lokāli BIZNESA PROJEKTI , pietam ja OFICIĀLS pašvaldības izdevums drukā komerc reklāmu viņs būtība automātiski maldina cilvēkus ka ZINĀMĀ MĒRĀ GARANTĒ reklamējamā produkta vai pakalpojuma atbilstību reklāmai jo pašvaldība jau pēc būtības "Nesadarbojās" ar visādiem švaļiem :):)
zika • 2008. gada 2. decembrī, 17:35
Ne Ogres Vēstis ne Kaleidoskops nav pašvaldības laikraksti.
Bobis • 2008. gada 2. decembrī, 17:18
Tad ko - tagad Ogres Vēstis cīnās ar Kaleidoskopu par izdzīvošanu?
daudzpunkts • 2008. gada 2. decembrī, 13:52
Ko Tu Luni peries, pārmeties uz internettirgu un mierā, tantiņas tāpat drīz apmirs...
Lunis • 2008. gada 2. decembrī, 13:39
Ogres rajonā ir tāds labss piemērs ko bieži min ka VALSTS uz nodokļu maksātāju reķina kropļo komerc reklāmaas tirgu . Tas ir Latvijas pasta pa valsts līzdekļiem jau patsmit gadus izdotais "Bezmaksas" reklāmas izdevums "Kaledaskops" . BEZ MAKSAS voiņš ir tikai ŠKIETAMI jo īstenībā par konkrēto DRAZU maksājam mēs visi caur nodokļiem un valsts ar dotācijām PASTAM :) Tieši dēļ šī "Bezmaksas" sūda arī Ogres rajonā nav spēcīgas un salīzdinoši neatkarīgas preses jo REKLĀMU / SLUDINĀJUMU kas lielā mēra uztur PRESSI citos rajonos. VALSTS funkcija nav nodarboties ar KOMERC REKĀMU ar nodokļu masātāja piķa līdzdalību :)
zika • 2008. gada 2. decembrī, 13:36
Kurš ir Ogres pašvaldības laikrsksts? Ogrēnietis? Tur tā kā reklāmu neesmu lasījusi.
He • 2008. gada 2. decembrī, 13:27
Piekriitu Bobim - mes tacu pasvaldiibai maksaajam nodoklus!
Bobis • 2008. gada 2. decembrī, 13:22
Iznāk, ka katrs atsevišķais pašvaldības iedzīvotājs un viņa intereses nevar tikt uzskatītas par sabiedrības interešu daļu. Un tas notiek šais laikos, kad valdībai it kā vajadzētu rūpēties par katra pilsoņa izdzīvošanu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet