"Šos izdomājumus rakstījuši skauģi" (33)

9. maijā, 09:00

Interneta portālā "sudzibas.lv" parādījusies apmelojoša informācija par mūsu novadnieku, ogrēnieti Vilni Poriņu. Šajā ierakstā teikts, ka Vilnis Poriņš kādam sasolījis zelta kalnus, izreklamējis sevi kā vislabāko meistaru un neko nav izdarijis.

Viedoklis: vēlēšanu spriedze Rīgā jau sākusies? (6)

26. aprīlī, 05:45

"Rīgas domes deputāti vienmēr pratuši izcelties, bet šis ir kaut kas episks. Ceru, ka Ogres dome šādas lietas nenotiek," tā portāla redakcijai iesūtīto viedokli iesāk pilsētnieks Raitis.

Dace un Arnis Jansoni: Mēs vienmēr un visu darām kopā Foto (7)

2017. gada 19. decembrī, 07:47

Mūsu valsts sākas ar katru ar mums, bet vispirms jau ar mūsu ģimenēm. Jo stiprākas ģimenes Latvijā, jo spēcīgāka būs mūsu valsts. Ja man kāds jautātu, lai nosaucu trīs tādas ģimenes, tad pirmos es noteikti iedomātos Arni un Daci Jansonus – lielvārdiešus ar stiprām saknēm Lauberē.

Tieslietu ministrijai lūdz tiesneses Kusiņas rīcības skaidrojumus (39)

2017. gada 5. decembrī, 07:45

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" (OVV) redakcija vērsusies ar iesniegumu Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā (TM), lūdzot sniegt skaidrojumu par Ogres rajona tiesas tiesneses Zeltītes Kusiņas rīcību.

Cilvēkstāsti: Divu lauberiešu raženie dzīves, darba un vaļasprieku gadi Foto (5)

2017. gada 28. novembrī, 09:36

Lauberes bibliotēkā un tagad arī "Grāmatu klētī" radoši strādā Maiga Livčāne. Viņu atbalsta daudzu profesiju, talantu un vaļasprieku īpašnieks, vīrs Juris Jūlijs Livčāns. 

Ogrenet