Vai ir zināms "saimnieks" šiem atkritumiem? Foto (0)

Šodien, 15:11

Portāls ogrenet.lv ir saņēmis lasītāju vēstuli ar jautājumu: "Vai teritorijā, kura atrodas blakus Ogres zilo kalnu dabas parkam, kura tai skaitā ir arī "Natura 2000" teritorija izveidotais asfalta atkritumu poligons ir legāls? "

Dzērvene mājās vai medus karote svešumā? Foto (0)

27. oktobrī, 18:59

"Ogres Vēstis Visiem" sadarbībā ar Mediju atbalsta fondu turpina rubriku "Dzērvene mājās vai medus karote svešumā?". Tajā stāstām gan par tiem mūsu puses cilvēkiem, kuri jau pirms daudziem gadiem uzsākuši dzīvi svešumā, gan par tiem, kuri bija devušies projām, bet pēc kāda laika atgriezās, gan arī par tuviniekiem Latvijā, kuru mīļie dzīvo tālumā. Meklējam atbildi uz vissvarīgāko jautājumu – kam būtu jānotiek, lai tautieši atgrieztos mājās uz palikšanu?

Paš-vērtējums pret paš-cieņu (0)

24. oktobrī, 08:01

Termins "pašvērtējums"-kas aiz tā slēpjas? Pieņemsim, esmu es: kaut kāds. Un, ir mans pašvērtējums. Kāds es esmu patiesībā, to neviens nezina, tai skaitā arī es nezinu. Jo, mani neiemācīja ne sevi sajust, ne vispār par to interesēties.

LSUA direktore: citas pašvaldības var mācīties no Ogres (0)

21. oktobrī, 07:35

Šobrīd Latvijā uzplaukst sociālā uzņēmējdarbība, kuras attīstībā liela nozīme ir arī pašvaldībām. Ogres novada pašvaldība ir viena no pirmajām, kas uzsāka darbu sociālās uzņēmējdarbības veicināšanai savā novadā un Latvijā kopumā. Par sociālās uzņēmējdarbības nozari Latvijā un pašvaldību lomu tās attīstībā stāsta Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas (LSUA) direktore Madara Ūlande.

Nepatikas jeb agresijas apzināšanās process un kā to paust ekoloģiski (0)

17. oktobrī, 10:14

Ja bērnība ir tas posms cilvēka dzīvē, kad sliktās lietas viņam nodara vecāki, tad pieaugušā dzīve nebūt nav laiks, kad apkārtējie pārstāj viņam darīt šīs sliktās lietas. 

Ogrenet