Ogre: senais kūrorts un padomju laika ienestie vaibsti (1)

16. februārī, 09:36

Senākajā Vidzemes kūrortā - Ogrē - reiz pa parkiem pastaigājās turīgie baltvācieši. 20. gadsimta 20.-30. gados šī pilsēta kļūst par iecienītu sanatoriju vietu. Padomju laikos pilsētā jaunu vaibstu ienes trikotāžas kombināts. Ogri cauri gadsimtiem lūkojam šīs pilsētas Vēstures un mākslas muzejā. Te arī var uzzināt, kurā populārā latviešu filmā ir redzama Ogres vecā aptieka.

Jubilārs Andrejs Selickis: Katru dienu jūtos kā jaunpiedzimis (0)

15. februārī, 19:55

Komponists Andrejs Selickis: Katru dienu jūtos kā jaunpiedzimis  

Krapes muižas ūdensdzirnavās ne tikai ražo enerģiju, bet arī gaida tūristus (0)

15. februārī, 13:07

Raidījums "Stiprie stāsti" ciemojas Krapes muižas ūdensdzirnavās Ogres novadā. Ūdensdzirnavas, no kurām pāri bija palikušas tikai drupas, pirms 19 gadiem nopirka Jānis Baltačs. Viņš ne tika atjaunojis dzirnavu ēku, bet arī uzbūvējis īpašus ūdens virpuļus, kas palīdz ūdens enerģiju pārvērst izmantojamā enerģijā.

Ineta Rudzīte: "Uzaicinu uz koncertu ZIEMASSVĒTKU STAROJUMS" Video (0)

2019. gada 16. decembrī, 08:39

Neskaitāmus jaukus un pārsteiguma pilnus brīžus sola četru mākslinieku – tautā iemīļotā aktiera Jāņa Paukštello, dziedātāju Antras Ozolas un Inetas Rudzītes, kā arī saksofona virtuoza Māra Trankaļa – apvienošanās (kopāsanākšana), lai koncertā "Ziemassvētku starojums", kas izskanēs 18.decembī 19.decembrī Ogres Sv.Meinarda Romas sv. Meinarda Romas katoļu baznīcā un 23.decembrī Rīgas VEF Kultūras pils kamerzālē, uzburtu īstu svētku noskaņu.

Vērtē autoritāte: Ceļš uz labklājīgu kultūrvides valsti, atbildīgu, sociāli taisnīgu un zaļu Latviju (1)

2019. gada 2. decembrī, 17:57

Šoreiz pie mums viesojas Lauberes bibliotēkas vadītāja Maiga Livčāne.   

Ogrenet