Dace un Arnis Jansoni: Mēs vienmēr un visu darām kopā Foto (6)

2017. gada 19. decembrī, 07:47

Mūsu valsts sākas ar katru ar mums, bet vispirms jau ar mūsu ģimenēm. Jo stiprākas ģimenes Latvijā, jo spēcīgāka būs mūsu valsts. Ja man kāds jautātu, lai nosaucu trīs tādas ģimenes, tad pirmos es noteikti iedomātos Arni un Daci Jansonus – lielvārdiešus ar stiprām saknēm Lauberē.

Tieslietu ministrijai lūdz tiesneses Kusiņas rīcības skaidrojumus (38)

2017. gada 5. decembrī, 07:45

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" (OVV) redakcija vērsusies ar iesniegumu Latvijas Republikas Tieslietu ministrijā (TM), lūdzot sniegt skaidrojumu par Ogres rajona tiesas tiesneses Zeltītes Kusiņas rīcību.

Cilvēkstāsti: Divu lauberiešu raženie dzīves, darba un vaļasprieku gadi Foto (4)

2017. gada 28. novembrī, 09:36

Lauberes bibliotēkā un tagad arī "Grāmatu klētī" radoši strādā Maiga Livčāne. Viņu atbalsta daudzu profesiju, talantu un vaļasprieku īpašnieks, vīrs Juris Jūlijs Livčāns.

J.Karlovs: "Pēc sevis vēlos atstāt ko tādu, kas cilvēkiem dod spēku un ideālus" (2)

2017. gada 23. novembrī, 18:58

Tēlnieka, Triju Zvaigžņu ordeņa kavaliera, Sibīrijas ceļus izgājušā ikšķilieša Jāņa Karlova vārds ir neizdzēšami ierakstīts Latvijas vēstures lappusēs. Viņa monumentālie tēlniecības darbi jau pusgadsimtu uzrunā iedzīvotājus gan Latvijā, gan tālu aiz tās robežām.

Iedzīvotāji: Ogrē jāmaina autobusu kustības saraksts (22)

2017. gada 25. septembrī, 14:17

Portāla "OgreNet.lv" redakcijai iesūtītas vairāku ogrēniešu elektroniskās vēstules, kurās viņi pauž neapmierinātību ar šobrīd spēkā esošo pilsētas sabiedrisko autobusu kustības sarakstu. 

Ogrenet