SIA "Gallusman" atbild iedzīvotājiem par Madlienā plānoto olu un to produktu ražotni (22)

12. februārī, 18:18

Sakarā ar iedzīvotāju lielo interesi par Ogres novada Madlienas pagastā plānoto olu un to produktu ražotnes izveidi SIA "Gallusman" sniedz atbildes uz līdz šim visbiežāk uzdotajiem iedzīvotāju jautājumiem.

Arnis Veinbergs: "Olu ražotnes projekts ir nozīmīgs visam novadam" (18)

21. janvārī, 07:42

Piedāvājam interviju ar SIA "Gallusman" līdzīpašnieku un valdes priekšsēdētāju Arni Veinbergu par Madlienas pagastā plānoto olu un to produktu ražotni, kas būs viena no lielākajām Eiropā.

Ikšķiles Batņas "dumpja" gals jeb kā Ogre izglāba Zilo kalnu attīstības aģentūru (37)

2018. gada 13. decembrī, 12:15

Ikšķile tomēr nepametīs Zilo kalnu attīstības aģentūru – šādu vienbalsīgu lēmumu trešdien pieņēma visi sēdē klātesošie Ikšķiles Tautsaimiecības komitejas deputāti. Atturējās vien šā savdabīgā "dumpja" idejas autors un iedvesmotājs, Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa, kurš tādējādi, acīmredzot, centās saglābt pēdējās pašcieņas druskas.

Ogrēniete: Vai Jaunogres un Pārogres stacijas kļuvušas par privāto māju atkritumu izgāztuvēm? Foto (12)

2018. gada 31. jūlijā, 09:47

"Jaunogres stacijā ar mašīnu no septembra līdz maijam iebraucu katru darba dienas rītu jau ceturto gadu, taču tādu atkritumu izgāztuvi pirmo reizi ieraudzīju tikai šajā pavasarī," portāla "OgreNet.lv" redakcijai raksta ogrēniete Sanita.

Nelegālo cigarešu dūmos izkūpējusī ticība vietējai policijai (95)

2018. gada 16. jūlijā, 09:07

Ogres novads iekļuvis Latvijas rekordistu sarakstā – diemžēl, šoreiz ne tajā labākajā un prestižākajā. Pagājušās nedēļas beigās Latvijas plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka novadā atrasta līdz šim valsts vēsturē lielākā nelegālā cigarešu ražotne. Apjomi patiešām iepaidīgi – konfiscēti miljoniem jau gatavu cigarešu, ražošanas iekārtas un 12 tonnas tabakas. 

Ogrenet