Ogrēniete: Vai Jaunogres un Pārogres stacijas kļuvušas par privāto māju atkritumu izgāztuvēm? Foto (12)

31. jūlijā, 09:47

"Jaunogres stacijā ar mašīnu no septembra līdz maijam iebraucu katru darba dienas rītu jau ceturto gadu, taču tādu atkritumu izgāztuvi pirmo reizi ieraudzīju tikai šajā pavasarī," portāla "OgreNet.lv" redakcijai raksta ogrēniete Sanita.

Nelegālo cigarešu dūmos izkūpējusī ticība vietējai policijai (95)

16. jūlijā, 09:07

Ogres novads iekļuvis Latvijas rekordistu sarakstā – diemžēl, šoreiz ne tajā labākajā un prestižākajā. Pagājušās nedēļas beigās Latvijas plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka novadā atrasta līdz šim valsts vēsturē lielākā nelegālā cigarešu ražotne. Apjomi patiešām iepaidīgi – konfiscēti miljoniem jau gatavu cigarešu, ražošanas iekārtas un 12 tonnas tabakas.

Vai tiesā skandalējušais Rododendrs sadarbojas ar policiju? Video (21)

3. jūlijā, 06:57

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis speciālā preses konferencē atklāti izstāstījis par nelabvēļu veidotajām viltus ziņām un skaidrjis uzsāktos tiesas procesus.

"Šos izdomājumus rakstījuši skauģi" (33)

9. maijā, 09:00

Interneta portālā "sudzibas.lv" parādījusies apmelojoša informācija par mūsu novadnieku, ogrēnieti Vilni Poriņu. Šajā ierakstā teikts, ka Vilnis Poriņš kādam sasolījis zelta kalnus, izreklamējis sevi kā vislabāko meistaru un neko nav izdarijis.

Viedoklis: vēlēšanu spriedze Rīgā jau sākusies? (6)

26. aprīlī, 05:45

"Rīgas domes deputāti vienmēr pratuši izcelties, bet šis ir kaut kas episks. Ceru, ka Ogres dome šādas lietas nenotiek," tā portāla redakcijai iesūtīto viedokli iesāk pilsētnieks Raitis. 

Ogrenet