Atgriezties pie raksta

Satrauc pārvietošanās pa Vidus prospektu Foto

"Vidus prospektā, sākot no veikala "Maxima", vecajam trotuāram pie katras iebrauktuves uz māju bija kantaini borti tā, ka ar bērnu vai invalīdu ratiem nebija iespējams pārvietoties, bija jābrauc pa ielu. Kā būs tagad?" portālam Ogrenet jautā ogrēnietis Ivo.


"Tagad jauno trotuāru būvē ar vēl lielākiem bortiem... Kā lai invalīdi vai arī cilvēki ar bērnu ratiņiem pārvietojas, ja nav lēzeni savienojumi ar iebraucamajiem ceļiem?" turpina satrauktais ogrēnietis.


Sazinoties ar Ogres novada pašvaldību, portāls Ogrenet uzzināja, ka piebraucamos ceļus, kas nav asfaltēti, tos paredzēts asfaltēt līdz īpašuma robežai vai līdz vārtiņiem, bet esošie posmi, kas ir asfaltēti, paliks neskarti. "Gājēju ietve pie piebraucamajiem ceļiem būs uz leju vienā līmenī ar iebrauktuvi," norādīja Jānis Daukšts, pašvaldības Komunālās nodaļas inženieris.Ogrenet jau rakstījām, ka šobrīd Ogrē notiek ietvju remontdarbi, tostarp Vidus prospektā posmā no lielveikala "Maxima" līdz Saules prospektam. Pēc publiskā iepirkuma konkursa noslēgšanās šī gada 10.aprīlī Ogres novada pašvaldība noslēdza līgumu ar SIA "Mārupes ceļinieks" par vairāku darbu veikšanu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/29051

2014. gada 24. jūlijā, 12:50, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>>roselle • 2014. gada 24. jūlijā, 20:16
esmu bijis šajā prospektā, respektīvi, staigājis pa šo prospektu, mežģījis kājas un mētājies no vienas ielas puses ietves uz otru, lai nokļūtu Vidus prospekta maximā vai mājās, un nodokļus maksāju no A-Z!
roselle • 2014. gada 24. jūlijā, 20:05
Izsaktās, ka raksts ir izlasīts, augstie betona sliekšņi jau izlauzti, laikam tiks pārtaisīts kā pieklājas.Tikai jābrīnās par tiem , kas dod uzdevumus- vai paši brauc tikai mašīnās, nestumj bērnu ratus utt? Un tiem, kas komentē....vienmēr slikti... Jā, es arī esmu tā, kas pa šo prospektu iet rītos agri, vakaros vēlu no darba un man ir svarīgi lai par MŪSU nodokļu naudu, netaisītu brāķi.Komentētāj, vai Tu esi bijis šajā prospektā?Vai Tu maksā nodokļus?
Baiba • 2014. gada 24. jūlijā, 18:41
Sen jau laiks bija sataisīt trotuāru.Es pa to trotuāru,salauzu 2 reizes bērnu ratus.Bet pa ziemu un lietainā laikā,vispār nebija iespējams pārvietoties.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet