Atgriezties pie raksta

Iedzīvotājs: estrādes spodrināšanai ir jāpiesaista ārvalstu mūziķi

Ogrenet lasītājs Raitis portālam nosūtījis vēstuli ar jautājumiem, kā arī ierosinājumiem jaunajiem Ogres estrādes saimniekiem.

Raiti, pirmkārt, satrauc iepriekš zināmā domēna www.ogresestrade.lv liktenis. "Vai šo mājaslapu neplāno atjaunot, lai cilvēki var sekot jaunumiem līdzi?" jautā Ogrenet lasītājs. Sazinoties ar SIA "BVL" pārstāvi Oskaru Feodorovu, noskaidrojām, ka estrādes aktivitātēm un aktualitātēm internetā varēs sekot līdzi portālā www.ogresestrade.com. ""lv" domēns ir jau aizgājis pašplūsmā, tas pieder kaut kādiem cilvēkiem Krievijā. Tā atgūšana mums šobrīd nav aktuāla, tāpēc notiek darbs pie jaunas lapas izstrādes. Jau tuvākajā laikā tā arī tiks "palaista"," norāa Feodorovs. Jau šobrīd par Ogres estrādi var lasīt speciāli izveidotajā lapā sociālajā portālā Facebook.


Tiek jautāts arī, kapēc nekur neesot reāla reklāmas plakāta par estrādes jau plānotajiem augusta pasākumiem? Kā atzina Feodorovs, sagatavošanās process bijis un ir gana spraigs, taču plakāti aizmirsti neesot.


Vēl Raitis arīdzan vēlas paust vīziju par Ogres estrādes darbības virzieniem. "Lai estrāde atgūtos un būtu tāda kā visu tās pastāvēšanas laiku, tad estrādē ir jānotiek pasākumiem ar ārvalstu mūziķiem un augstas klases diskžokejiem, tad tā būs atkal leģendāra... nevis kultūras pasākumiem, jo tad no Ogres estrādes atjaunošanas lielas jēgas nebūs. Ogres estrādi visi zina kā unikālu Latvijas brīvdabas atpūtas vietu ar augstas klases koncertiem, piedaloties dažādiem diskžokejiem un mūziķiem no laiku laikiem."


Zināms, ka Ogres estrādē atlikušajā vasaras sezonā notiks vairāki koncerti. Jau 8.augustā estrādi jaunatklās grupa "Pērkons" un "Pete Anderson & The Swamp Shakers", bet pašā nedēļas nogalē, 10.augustā, būs Raimonda Paula koncerts. Pirms Ogres pilsētas svētkiem, 22.augustā, estrādes apmeklētājus priecēs spilgtais koncertuzvedums "Gadalaiki". Tomēr, kā portālam Ogrenet pavēstīja estrādes pārstāvis Oskars Feodorovs, paredzēta arī viena vai divu Krievijas mūziķu uzstāšanās. Konkrēti laiki un izpildītāji gan pagaidām netiek atklāti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/29165

2014. gada 4. augustā, 10:07, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

katram katliņam savs vāciņš • 2014. gada 4. augustā, 13:12
Nevajag pārspīlēt - pat "Prāta vētra" Ogres estrādei būtu pārāk nopietns pārbaudījums - vajag tādus pasākumus, lai "kaza paēdusi un vilks dzīvs"...
ups • 2014. gada 4. augustā, 12:10
Protams ka vajag ari krievu muuzikkus!!!!!!GAIDAM!!!!!!!!!!
pensionars • 2014. gada 4. augustā, 11:41
Nesaprotu cilveks kas ta cinijas par estrades aizversanu jo skalums trauce iedzivotajies atpusties tagad aicina uz estradi ko teiks vietejie.Jautajums.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet