Atgriezties pie raksta

« Atšķiras viedokļi par Ogres stadiona sienas apgleznojumiem Foto

2014. gada 8. augustā, 10:31, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Artūrs • 2014. gada 13. augustā, 09:29
Sienu nevajag brucināt, jo tad nāks putekļi un nenāks kārtīgi apmeklētāji ar velešanos paskatities pie tribinēm nevis caur žogu, katra ideja ir savs raksturs, tomēr gribētos lai sienas būtu izkrasotas ar vienkaršiem zīmējumiem.
Šalle • 2014. gada 12. augustā, 14:19
"Kur ir?" droši vien rakstīja tie paši, kas tagad visur smērē "Ogrei nav nauda". Droši vien nevarēja sagaidīt atbildi uz "Kur ir?".
Šalle • 2014. gada 12. augustā, 13:42
Sienu nojaukt un uzlikt caurspīdīgu žogu, lai radītu stadionam vairāk pieejamības izskatu. Tāpat vandāļiem mažak rokas niezēs kaut ko stadionā demolēt. Šobrīd izskatās kā armijas daļai tas žogs.
No Ciemupes • 2014. gada 10. augustā, 10:28
Toties Ciemupē pašā centrā balandas pie auto pieturas un uz dzelzceļa staciju nu jau pusotru metru garas un nevienam , nekas, un viss kārtībā , tik atbildīgās personas saņem labu algu , jautājums PAR KO ? Vai par nesakārtotu ciema teritoriju, aizaugušiem laukiem ar trīsmetrīgiem kokiem, -vai Jums brilles jāliek ar palielināmajiem stikliem, lai to visu redzētu, kā krūmos ieaug Ciemupe ?
BŪTU, kad būs... • 2014. gada 8. augustā, 21:50
Mūsu pašu zēni nevienam nav vajadzīgi ar savām sīkām lietām. Hel un co. (Ogrē) visvienkāršāk izdomāt, ka problēmu var paslaucīt tālāk aiz durvīm vai kur citur. Toties granīta skulptūras visapkārt noteikti vajag gan šogad! Un būs. Brauciet un leciet tk tālāk.
Ogre skaista pilseta • 2014. gada 8. augustā, 18:59
Jūs esat stulbi? Kādi vēl sportisti???! Vēl pamēģinat pateikt, ka BMX braukšana ir SPORTA VEIDS???! Sports ir futbols, basketbols un tās ir īstas vērtības, bet visi bmx, skeitbordi ir vislielākais APKAUNOJUMS Ogres pilsētai!
Helmanim --jomas pārzinātājam Ogres pilsētā • 2014. gada 8. augustā, 16:52
Labs skeitparks mūsu pašu zēnu izpratnē ir vecās poliklīnikas ēkas Ogrē asfaltētais laukums ar dekoratīvajām betonētajām margām un trepēm. Gandrīz kā labās filmās viņiem padodas. Vakarstundās. Gods un slava - varbūt iznāk nākamie olimpieši un pierādīsies - - jo skarbāki treniņapstākļi, jo lieliskāki rezultāti! Varbūt, kamēr poliklīnikas ēka nevienam nerūp, oficiāli šo vietu padarīt par legālu, uztaisot arī skatītājiem ērtas vietas! Kā Ogres reanimētajā ESTRĀDĒ! Vajag tikai labu iedvesmu. Pašvaldībai mazliet piepalīdzēt finansiāli!
! • 2014. gada 8. augustā, 16:36
Pilnīgi piekrītu, ka par jauniešiem Ogrē nedomā nemaz. Agrāk stadiona skeitparkā katru vakaru pulcējās dažādu vecumu zēni, tagad viņiem jādarbojas zem bijušā veikala selver, jo tur vismaz asfalts ir gluds,vai tas ir normāli?
eLEKTRONISKAIS ROTAĻLAUKUMS stadionā. Liktenis • 2014. gada 8. augustā, 14:50
Ne tikai drausmīgais skeitparks - dēļu atliekas, bet glauns, ne tik sen par lielām naudām būvēts elektroniskai rotaļlaukums. Tajā ļoti "daudzi" paspēja, spēja un prata parotaļāties! Tas vispār izdemolēts stāv! Kur vēl Latvijā tāds ELEKTRONISKAIS ROTAĻLAUKUMS? INTERESANTI, KĀDS ZIN? 500 km rādiusā no Ogres vai kāds šādu brīnumu lieto un izmanto? Prātam, spēkam?
Ogre skaista pilseta • 2014. gada 8. augustā, 14:36
Skaisti izgleznota siena, bet žēl, ka aiz viņas atrodas drausmīgais skeitparks.....nez, ilgi viņš vēl pastāvēs?
ms • 2014. gada 8. augustā, 14:20
Es tikai nesen iečuhnīju,ka aiz tā "kur ir" tās rokas veido vārdu "Ogre", kā rezultātā tur sanāk teksts "kur ir Ogre?" bet nu tas par tām ābola sēkliņām sviestaini. Katrā gadījumā,man netraucē.
skaidri redzams • 2014. gada 8. augustā, 14:09
Domāju šos komentārus: ogre 2014-08-08 12:54:04 Man patīk! Bravo-jauniešiem! 2014-08-08 12:46:51 Man patīk, malači jaunieši! Kritizētāji vienmēr atradīies, bet, vai viņi paši ko dara?Tikai kritizē, bet tas jau nekādus augļus nedod
skaidri redzams • 2014. gada 8. augustā, 14:08
Skaidri redzms, ka pēdējie 2 komentāri ir FAKE, jo ir rakstīti no viena cilvēka ar dažu minūšu starpību! Visticamāk, ka paši jaunieši šos komentārus rakstīja, lai uzlabotu iespaidu par sevīm. Tāpat arī - ko pie velna nozīmē tas "Kur ir?"??? Redzams, ka šī uzraksta autori ir bijuši kaut kādi hipsteri.
gaume • 2014. gada 8. augustā, 14:06
Pārsvarā tie ir bezgaumīgi smērējumi. Arī no saturiskā viedokļa grūti uztverami. Kas tas par neveiklu formulējumu - katrā ābola serdes sēklā. Latviski labāk skanētu - katrā ābola sēkliņā. Un vēl - stadions ir pašvaldības iestāde, nevis jauniešu poligons, kur izpaust savus mēģinājumus mākslā un literatūrā.
ogre • 2014. gada 8. augustā, 12:54
Man patīk!
Bravo-jauniešiem! • 2014. gada 8. augustā, 12:46
Man patīk, malači jaunieši! Kritizētāji vienmēr atradīies, bet, vai viņi paši ko dara?Tikai kritizē, bet tas jau nekādus augļus nedod
Nesaprotu!!! • 2014. gada 8. augustā, 11:40
Kāds visu sētas kompozīciju, arī krāsas akceptēja. Tagad iedzīvotāji vēlas zināt, kas slēpjas aiz šiem vārdiem "KUR IR?". Mums ir tiesības uzzināt. Mēs gribam zināt. Katru dienu šie vārdi ar sarkaniem burtiem!!! tā krīt acīs,piesaista uzmanību, ka tiem vienkārši bez izlasīšanas paiet garām nav iespējams. (BIEŽI IZNĀK DOTIES GARĀM!) Ja nu vienīgi absolūti savās problēmās sapinies cilvēks, kas neko sev apkārt neievēro! Bez tam šiem zīmējumiem taču paredzēts pietiekami ilgs mūžs! CIK ILGS? krāsa maksāja 700,-naudiņas, viss pārējais - pašvaldības un brīvprātīgais darbs!
KUR tad IR? • 2014. gada 8. augustā, 11:23
Man šķiet - attēlā redzamais krāsojums (teksta pamatlapā) - lieliska, asprātīga reklāma žurnālam "IR"! Diez vai viņi paši par to aizdomājas! Jebkurš priecātos, ka viņu reklamē. Joks, ne joks - taču, lūdzu, vismaz tagad izskaidrojiet - kas domāts ar vārdiem "KUR IR?". Varbūt ne rupji, bet divdomīgi gan divu vārdu kombinācija. Gandrīz kā savulaik "CIETI!" (visiem zināmas partijas līdera sauklis ... iztiekot ar vienu vārdu)!
arnolds • 2014. gada 8. augustā, 11:04
MAN GAN VAIRĀK TRACINA LĪVIJAS IZBŪVĒTĀ CEĻA (KAS VED STARP STADIONU UN DZELZCEĻU) KVALITĀTE CERU KA JAUNĀ DOME IEPIRKUMOS PAT TUVUMĀ NELAIDĪS ŠO NESPĒJNIEKU KANTORI

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet