Atgriezties pie raksta

Norāda uz atpūtnieku nekaunību pie Dubkalna karjera

Portāla Ogrenet redakcija saņēmusi kāda iedzīvotāja elektronisko vēstuli, kur tiek rakstīts, ka dabas parkā "Ogres Zilie kalni" esot lielas problēmas ar sabiedrisko kārtību. "Kuram par to ir jāatbild?" jautā satrauktais parka apmeklētājs.

"Atpūšoties pludmalē, gandrīz vienmēr sastopos ar kādu kompāniju, kas ir pilnīgi piedzērusies un arī uz vietas lieto alkoholu, iet peldēties, knapi turoties kājās. Lai gan viņi nav agresīvi noskaņoti, viņi traucē apkārtējiem atpūtniekiem, jo nevar atpūsties, bet visu laiku jāuzmana, vai kāds neuzkritīs virsū kādam mazam bērnam, kurš spēlējas smiltīs. Man nav iebildumu pret tiem, kuri mierīgi un pieklājīgi pacep šašliku un iedzer kādu aliņu atpūtas vietās pie galdiņiem, bet policijas patruļa vismaz reizi dienā šeit būtu vajadzīga."


Iedzīvotājs arī raksta, ka maija beigās bijis gadījums, kad kāds pusaudžu bars bija tā piedzēries, ka pat paiet nevarēja, visas dienas laikā viņi vārtījušies pa zemi, ik pa laikam sakaujoties savā starpā.


"Domāju, ka šo vietu biežāk vajadzētu apsekot."

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/29405

2014. gada 26. augustā, 14:14, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lonija • 2014. gada 26. augustā, 21:35
A ko ta direktore, nav darbā?
?!?! • 2014. gada 26. augustā, 21:27
Nja. Ja Dubkalnu karjers atrodas Ikšķiles novada teritorijā, tad Ogres novada pašvaldības policijai nav nekādas daļas (ne tiesības, ne arī pienākums) nodrošināt tajā sabiedrisko kārtību.
??? • 2014. gada 26. augustā, 21:12
Kur Ikšķilē ir Lapu iela? Tīnūžos arī nezinu.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet