Atgriezties pie raksta

Vēlēšanu karuselī

Pastkastītes pilnas ar partiju aģitācijas materiāliem – gan kolektīviem, gan kāda deputāta individuālu uzrunu tautai. Atliek vien izvēlēties to īsto, par ko balsot 4.oktobrī.

Sevišķi izceļas "Saskaņa", kas sola visus nodokļus samazināt un ienākumus palielināt, tikai neviena vārda, kā tos līdzekļus nopelnīs. Neticu, ka ar veikalu "Rižskij Dvorik" ienākumiem Maskavā tas būs iespējams.


Man izbrīnu izraisa arī bijušo premjeru partija. Kā viņiem visiem izdevās tā vienoties kopīgam mērķim, jo savā laikā viens uz otru ir pietiekami dubļus gāzuši. Es viņiem ieteiktu atcerēties komiķa Liepiņa dziedāto dziesmu "Trīs runči", kur ir vārdi: "Man nav, kas jums reiz bija, bet ir, kas jums vairs nav". Neticu, ka aizgājušo var atdzīvināt.


Praktiski visas partijas izvairās no vārdiem "nacionāls", "latviešu intereses", "latviešu tauta" – nevis "latviešu kopiena", kā to bieži lieto deputāti un Valsts vīri. Latvieši ir šīs valsts pamatiedzīvotāji, visi pārējie ir kopienas, grupas utt., krievus ieskaitot. Nez kāpēc tā sauktās krievu partijas iedomājas, ka Latvijā netiek ievērotas tikai krievu tiesības. Pārējo tautību pārstāvji nez kāpēc neuzskata, ka viņi kaut kā būtu apspiesti. 


Esmu pārliecināts – ja mēs nepaaugstināsim patriotisma līmeni Latvijā, tad mūsu materiālā izaugsme būs stingri apgrūtināta. Paldies "Nacionālajai Apvienībai", kas neatlaidīgi cīnās par Latviešu tautas interesēm un tradīciju saglabāšanu! Tāpat esmu pārliecināts, ka Ogres novada domes deputāts Egils Helmanis panāks, ka Ogrē Valsts simboli – himna un karogs – tiks lietoti tā, kā to paredz likums.


Jāatzīstas, ka pats personīgi neesmu redzējis, bet man piezvanīja no Jelgavas puses un izteica sašutumu, ka Ogres televīzijā jauna dāma Brīvības pieminekli saukusi par Mildu. Ne jau draugu pulciņā, bet gan televīzijā! Mēs neesam no skaitliski lielajām tautām, kas varbūt uz šādiem izteicieniem raugās savādāk. Latvijā pret saviem simboliem mēs nedrīkstam tā izturēties.


Novēlu katram izvēlēties īsto partiju, par ko balsot 4.oktobrī!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/29827

2014. gada 1. oktobrī, 11:23, Viedokļi un intervijas
Vincents Strauja

Jaunākie komentāri

zz • 2014. gada 2. oktobrī, 13:27
To punktu tu veltīgi pieliki,jo es varu pielikt komatu un tad tikai viss vēl sāksies. No šādiem tūdaliņiem tiešam var palikt slims,bet slimus var ārstēt,kamēr i......tus NĒ.
tu nesesi muļķis, tu esi slims • 2014. gada 2. oktobrī, 13:11
.
zz • 2014. gada 2. oktobrī, 12:57
Tas,ka ogrenets zina,vēl nenozīmē, ka tā ir taisnība,jo zināms,kā rupors ir ogrenets. Bet par manis aizskaršanu es varu tevi iesūdzēt,jo nedomā,ka raksti inetā un esi neatšifrējams.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet