Atgriezties pie raksta

Ļaudis pāri Urgai lavierē pa caurulēm Foto

Kāds portāla Ogrenet lasītājs jautā, kad tiek plānots salabot ceļu pāri Urgai netālu no Pārogres stacijas.

Iedzīvotājs no Pārogres norāda, ka šobrīd cilvēki ceļu uz staciju mēro gar sliedēm. Tomēr, kā novēroja Ogrenet, vairāki cilvēki pārrakto Urgu (Draudzības ielas galā) šķērsoja pa "nosacītu tiltiņu" – Urgas krastus savieno divas komunikāciju metāla caurules. Tiesa gan, lai šķērsotu aptuveni 30 centimetru plato "pāreju", jārēķinās ar iespēju iekrist Urgā un kļūt pavisam slapjam.


Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks Pēteris Špakovskis telefonsarunā Ogrenet norādīja, ka šobrīd traktortehnikas brigādes strādā dzelzceļa sliežu pretējā pusē (Pureņu ielas apkaimē). Tomēr Špakovskis sacīja, ka šonedēļ plānots savest kārtībā arī pāreju pie Draudzības ielas.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/30104

2014. gada 23. oktobrī, 20:46, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

ss • 2014. gada 30. oktobrī, 14:37
tadu strautu visu var ar caurulem izlikt un aizbert ciet un viss ka lietus kanalizaciju-pazeme...???
Gatis H • 2014. gada 24. oktobrī, 13:34
Te mēs varam redzēt šīs Domes jaunās varas darbaspējas)) Plūdos bija vērojams tāds teātris, ka kameru priekšā sacentās un līda visi, kam nav slinkums un tēlēja baigos profiņus. Atbrauc ar TV vai minūti pirms un tik tēlo baigos tautas kalpus(. Cik esmu dzirdējis, tad vainīgie tomēr nav bebri - hi hi hi un vainīgo meklēšana turpinās. Jo savā dārziņā jau skatīties negribās. KAUNS, KA MUMS BIJA TĀDA ZAGLĪGĀ DOME UN TAGAD VĒL nekompetences kalngals( Vai tiešām skaistās Ogres iedzīvotāji ko tādu ir pelnījuši??
:( • 2014. gada 24. oktobrī, 11:29
Vajag palasīt rakstus...tur skaidri uzrakstīts ,ka ministrija neuzskata,ka jāpalielina sūkņa jauda...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet