Atgriezties pie raksta

« Kas svarīgāks - dzīvnieki vai cilvēki?

2014. gada 30. novembrī, 11:09, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

vētra • 2014. gada 20. decembrī, 18:05
Nu jau gan tantes aizrunājās ! Ja cilvēks ir noskrandis un badā , tātad viņš tā grib , un tā ir viņa domāšana ! Un nav ko čīkstēt un žēloties ! Nav jau tik traki ! Nav ne jāubago , ne jāzog ! Tikai pats cilvēks vainīgs !!! Bet Dzīvnieki Margaritas tante nav jālikvidē ! Jārūpējas par viņiem !Tā vietā , lai te tik bargi runātu , ATRODIET KĀDU KAĶĪTI KO PABAROT !
LLA • 2014. gada 3. decembrī, 22:40
Margrietai ir izteikta sava domāšanas līnija - palīdzēt tikai cilvēkiem. Atbildot Jums Margrietas kundze - kultūras namā ziedošanas akcijā nepiedalījos, jo nezināju par tādu , eņģelīšus sakrājusi neesmu, pat nevienu, bet palīdzu nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, braucu uz bērnunamu ar dāvanām, ziedoju slimiem cilvēkiem cik nu kādreiz varu atļauties,manā ģimenē aug adoptēts bērns.Tā ka ,domāju, ka var būt vienlīdz līdzcietīgs pret jebkuru dzīvu radību ,kurai uzskati, ka vajadzīga palīdzība.Jums ļoti patīk krasi salīdzinājumi, kā kurā situācijā rīkoties, ko izvēlēties -cilvēku vai suni,bet vai tad tiešam domājat , ka prātīgs cilvēks nespēs pat tādā situācijā izvērtēt, kas būtu svarīgāks. UN arī turpmāk , ja tas būs manos spēkos palīdzēšu gan cilvēkam , gan dzīvniekam, gan arī JUms Margrieta , ja tas būtu nepieciešams, bez šķirošanas.
jēga • 2014. gada 3. decembrī, 15:24
ja jūs visi izlasijāt rakstu,tad vajadzēja saprat ''tēmu'' - ja esiet paņēmis sev mīluli ''ģimenes locekli'' nemetiet viņu uz ielas...! KO JŪS VIENS OTRU APLEJIET AR MĒSLIEM.
dzīvniekmīle • 2014. gada 2. decembrī, 21:55
Negatīvi aizskāra arī mani šis raksts.Kā var salīdzināt cilvēkus un pieradinātus mājdzīvniekus?.Mans suņuks ir arī mans ģimenes loceklis.Ja būtu izvēle,es ziedotu līdzekļus dzīvnieku patversmei,nevis cietumniekiem vai tiem saucamajiem "cilvēkiem",kas regulāri tup pie dzelzceļa tuneļa Ogrē.Grūtībās nonākušajiem cilvēkiem palīdz sociālais dienests un vēl dažādas organizācijas.
kiksigaa • 2014. gada 2. decembrī, 21:11
Lasu...smaidu..nesaprotu shos cilveekus, ka te cepaas par beerna slimoshanu, slimiibas aarsteeshanas ziedoshanu....un ziedosanu patversmeem...to, ka sunukiem tiek atrasti saimnieki...skiet divas dazhaadas lietas un abas vajadziigas!!! Kur ir probleema...ja tev ir paceelies shis jautaajums...varbuut pati esi antikrists? saidists un dziivnieku niideejs?? taa arii saki....ko nesuudzies par cietumniekiem, kurus baro par tavu algu? Un kuri ir izvarojuši un nogalinājuši gan beernus, gan pieaugushos??? Tad varbuut tos vajag visus humaani likvideet???
Ilze • 2014. gada 2. decembrī, 21:03
un šis te ir teksts TEV PAŠAI...citēju tavu teikto: LĪDZĪGI DOMĀJOŠIEM! POZITĪVAJIEM CILVĒKIEM! BET RUPEKĻI, KURI PROT RAKSTĪT TIKAI RUPJĪBAS, NEVIENU POZITĪVU, NORMĀLU DOMU, LŪDZU PĀRDOMĀJIET SAVU DZĪVI UN SAVAS DOMĀŠANAS VEIDU! JA NETIEKAT GALĀ PAŠI, DODIETIES PIE PSIHOLOGA, JO ĻAUNU CILVĒKU GAIDA SMAGA DZĪVE... IZSAKU JUMS LĪDZJŪTĪBU! Tiešām, ļaunu cilvēku gaida smaga dzīve...un kāda ir tava dzīve??? P.S. kāreiz pirms mēneša adoptēju suņuku no patversmes:)) un vēl, esmu liela dzīvniekubrīvības aizstāve!! Nosodi mani ar sliktu dzīvi tagad!!!!
ilze • 2014. gada 2. decembrī, 20:58
Izlasīju un esmu šokā!!! Šausmas, kauns ar tādu muti būtu dzīvot! Piekrītu iepriekš rakstītajam. Patversmes dzīvniekiem ir vajadzīgas, jo tādu cilvēku dēļ, kā TU šie dzīvnieki tur arī nonāk. Bērni, kuri ir noskranduši, lielāko ties ir no nelabvēlīgām, ģimenēm. Tas ir sociālā dienesta darbs, radīt bērnam drošu vidi. Arī bērnu nami ir bērniem, kuriem tiek ziedots, es pati esmu vedusi mantas un drēbes, bērnu ratus, utt., kā arī vienmēr ziedoju kādam, kam nodegusi māja, uz kādu ziedojuma tālruni, un dzīvnieku patversmēm, ziedoju regulāri slimiem bērniem naudiņu. Pasaule jāredz daudz labāk, arī dzīvnieciņam ir jādod otrā iespēja..ar ko viņš ir sliktāks par dažu labu nodzērušos veci, kurš dzīvo uz valsts rēķina? Vai cietumniekiem, kurus uztur valsts par nodokļu naudām?? Pie tam, kuri iznāk no cietuma un turpina zagt un nogalināt!!!????!!! Atradi par ko te tagad traci celt. Dzīvnieki vispār ir aizmirsti, un tagad notiek akcijas, lai atgādinātu, ka arī tādi ir, kuriem ir jāpalīdz, kuri skumst un kuriem sāp sirsniņas...kuriem gribās ēst un ir auksti!!! Tur nav nekā slikta, jo šādi raidījumi, palīdz arī noņemt no barošanas naudām šos suņukus, atrodot tiem mājas. Man jautājums, tu gribētu tādu raidījumu bērniem?? Tik zemiski novērtē šos bērniņus? Gribi palīdzēt kādam palīdzi, ziedo, nopērc kādam pensionāram viņa preces pie kases, palīdzi bērniem, palīdzi suņukiem, un visiem citiem, kas nonākuši nelaimē. Un nepielīdzini dzīvniekus kukaiņu dzimtām..sīkāk var uzzināt grāmatās šo atšķirību. Un īstenībā, jā..tev nebūs nokaut...tāds ir bauslis, tad nu atliek pašam secin;at ko grib, ko nē...bet šīs domas var labāk nerakstīt, labāk izdari labus darbus, neraksti nievājošus rakstus par dzīvnieku likvidāciju!!! Pasaule tiešām ir pilna ar ļauniem cilvēkiem...žēl...novēlu, kau Jaunajā gadā būtu aizvien vairāk labu cilvēku, kas darītu labas lietas visiem!!
Dore • 2014. gada 2. decembrī, 19:40
Tiem, kas lasa angliski, te ir rakstiņš par to, kā Radžu par lielām naudām izglāba Indijā, kur nabadzība ir nesalīdzināma lielāka nekā Latvijā: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2857373/No-need-cry-anymore-Raju-elephant-tears-captured-hearts-millions-finally-declared-free-former-owners.html. Bet tā vienkārši ir CILVĒCĪBA - mēs, cilvēki, varam palīdzēt tiem, kam palīdzība ir vajadzīga - gan citiem cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Nešķirojot, bet vienkārši palīdzot.
vilcene • 2014. gada 2. decembrī, 08:24
Margrieta- tu šobrīd mēģini uzstipet savu viedokli, ka visiem svarīgāki ir suņi, pēc kā tu to esi izsecinājusi????notiek neskaitāmas akcijas, kur cilvēki vāc naudu slimiem bērniem, nupar Dāvim... ps. ja kas, pozitīvi domājošam cilvēkam nekad nebūs tāds viedoklis kā tev...vai arī tev leikas ka pozitīvi ir jādomā tikai par cilvēkiem...
slima margrita • 2014. gada 2. decembrī, 06:27
nemaci dzivot citus, ko tu vispar p[ati dzive esi izdarijusi labu, sac ar to ????
lala >taisnība • 2014. gada 1. decembrī, 22:04
tikai nevajag komandēt: "paņemiet dzīvniekus mājās". Cilvēks var izvēlēties: ziedot vai arī paņemt kādu dzīvnieku. Galu galā patversmēs strādā speciālisti, kas saārstē dzīvnieciņus un gribētāji var paņemt arī uz mājām. Paldies Dievam, ka tādu kā Margrieta ir maz, un cilvēki tomēr ir normāli domājoši!
Dore • 2014. gada 1. decembrī, 21:51
Kas tā vispār par šķirošanu? Ja cilvēks ir līdzcietīgs pret dzīvniekiem, viņš ir līdzcietīgs arī pret cilvēkiem, un otrādi. Esmu ziedojusi gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Ir viens atbilde - mīlestība. Un tā nešķiro, bet palīdz tam, kam ir grūti un vajadzīga palīdzība.
Margrieta - secinājums • 2014. gada 1. decembrī, 21:33
Normālu, pozitīvi domājošu cilvēku secinājums: CILVĒKS TOMĒR IR SVARĪGĀKS PAR SUNI!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja būtu ļoti smagi slims Jūsu bērns vai cits ļoti tuvs cilvēks un savainojis ķepiņu suns.Kuru pirmo glābtu? Normāls cilvēks pirmo glābtu savu līdzcilvēku.Arī es tā darītu. Tikai pēc tam saārstētu suņa ķepu. Neuztversim suņus par elkiem - pasaules nabu - visgalvenāko dzīvo būtni! SUŅI VAIROJAS STRAUJI : 2 X gadā pa 4 -8 kucēni. Nav obliigāti jāpērk suns, labāk radiet bērnus, tērējiet savu budžetu bērnu audzināšanai! Tā risināsiet mūsu demogrāfijas problēmu un latviešu tauta neiznīks. PALDIES LĪDZĪGI DOMĀJOŠIEM! POZITĪVAJIEM CILVĒKIEM! BET RUPEKĻI, KURI PROT RAKSTĪT TIKAI RUPJĪBAS, NEVIENU POZITĪVU, NORMĀLU DOMU, LŪDZU PĀRDOMĀJIET SAVU DZĪVI UN SAVAS DOMĀŠANAS VEIDU! JA NETIEKAT GALĀ PAŠI, DODIETIES PIE PSIHOLOGA, JO ĻAUNU CILVĒKU GAIDA SMAGA DZĪVE... IZSAKU JUMS LĪDZJŪTĪBU!
taisnība! • 2014. gada 1. decembrī, 21:12
Ne jau nepatika pret dzīvniekiem, bet fakts! Tiešām lielāka vērība tiek pievērsta patversmēm, kā nosaukumam, bet tepat Ogrē, gan suņi, gan slimi kaķi skraida apkart. Tad visi, kas rej Margrietu, paņemat pa dzīvniekam mājās. Nebūs pamestu dzīvnieku, nevajadzēs patversmes, nevajadzēs ziedot. Darat, nevis zakājat cilvēku, kas izsaka savas domas, kam ir svarīgāk palīdzību sniegt. Dažreiz tuvu cilvēku sev blakus neredz, bet ar karogu pa priekšu - esmu dzivnieku aizstāvis un sargs!
lala • 2014. gada 1. decembrī, 20:50
te tā jocīgi tiek salīdzināti bērni un dzīvnieki. Kad ziedjlam dzīvniekiem , tad runa iet par viņa dzīvības saglabāšanu. Ja nebūs līdzekļu, tad viņš "jāiemidzina". Nekad neiet runa, ka, lūk, bērnam par maz naudas - tad viņš "jāiemidzina". Tāpēc jau mēs esam cilvēki, ka varam būt žēlsirdīgi. Pat dzīvnieki kādreiz pažēlo cilvēkbērnu (Mauglis). Ja nu es ziedošu bērnam, un ziedošu arī sunim, tad tā ir mana izvēle. Tad jau mēs arī varam sākt šķirot bērnus un vecus cilvēkus - sak, bērnam vēl daudz jādzīvo, a kam vecie? Uz mežu prom! Tā?
auseklite • 2014. gada 1. decembrī, 16:00
Ai,ai,ai kaa te patiik dazhaam glupaam "margaritaam" mani apvainot,un mineet manas atziimes skolaa. :D maza muljkiite,kura uzeedusies uz dziivnieku patversmeem. Tev pashai vajadziiga nopietna paliidziiba. Un ar savaam atbildeem paraadiiji savu zemo izgliitiibas liimeni. Tu esi nozheelojama.
es nebrīnies vis • 2014. gada 1. decembrī, 14:28
bet ej labāk pie Margrietas, ar tādām prāta spējām rasiet kopīgu valodu...
brīnos es • 2014. gada 1. decembrī, 14:24
ar šo entuziasmu, ka še komentāros valda, šodien pat visām dzīvnieku patversmēm vajadzētu būt iztukšotām no pamestiem suņiem vai arī te nav vis darbi, bet tikai tukša muldēšana
Čigāns • 2014. gada 1. decembrī, 14:13
Margrieča, kaut tev suņanagla uz dirsas uzaugtu!
ak vai vai • 2014. gada 1. decembrī, 14:11
Normālā valstī ar daudzmaz attīstītu ekonomiku un atbildīgu sociālo polītiku, par kādu Latvija varēja kļūt par šiem vairāk nekā 20 gadiem, tāds jautājums par ziedošanu kādam slimam tuviniekam vispār nepaceltos. Tikai galēji izlaupītā un izzagtā valstī ar hiperbolizētu privātīpašumu, kas iegūts faktiski noziedzīgā ceļā, tiek iedzīvotāji lūgti un aicināti uz visiem stūriem kādam ziedot. Tā ka sabiedrības tā ne pati turīgākā daļa pilda funkcijas, kuras pildīt pienākums ir valstij. Zagļi-miljonāri Latvijā nemēdz ziedot.
«« Iepriekšējā lapa — pavisam 3 lapas — Nākamā lapa »»

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet