Atgriezties pie raksta

Iedzīvotājs: vai Ogres novada pašvaldība izsniegs "svētku pabalstus"?

Kāds portāla Ogrenet lasītājs, 2. grupas invalīds no Lauberes vēlējies noskaidrot, vai Ogres novada pašvaldība šogad izsniegs pabalstus Ziemassvētkos.

"Esmu vērsies Lauberes pagasta pārvaldē ar iesniegumiem, bet neko neesmu saņēmis. Esmu piekusis to darīt. Interesējos Ogres invalīdu biedrībā, kas prasīja iemaksāt biedru naudu, taču nodrošināt pabalstu saņemšanu viņi nevar. Tuvojas svētki, un vairākas pašvaldības šajā brīdī izsniedz invalīdiem vienreizējus pabalstus. Jebkura summa ir noderīga..." telefonsarunā ar Ogrenet savu problēmu izklāstīja lauberietis.


Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa, komentējot šo situāciju, atzina, ka pašvaldība nedz šogad, nedz arī pirms tam nav izsniegusi šādus "svētku pabalstus" [izņemot represētās personas uz Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienām; aut]. "Jā, dažas pašvaldības pirms Ziemassvētkiem izsniedz pabalstus, taču tas ir atkarīgs no katras pašvaldības, no tās rocības jeb pieejamajiem finanšu līdzekļiem," tā S.Ozoliņa. Savukārt, lai noskaidrotu pabalsta veidus un to saņemšanas iespējas, par to ir jāinteresējas attiecīgajā pagasta pārvaldē vai arī novada Sociālajā dienestā.


Sociālā dienesta vadītāja vēl piebilda, ka pašreiz tiekot izstrādātas pašvaldības saistošo noteikumu izmaiņas, kas arī paredzētu tā saucamo "svētku pabalstu" izsniegšanu atsevišķām sociālajām grupām. Iespējams, tas jau notiks nākamgad.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/ogre/atbildam/30657

2014. gada 13. decembrī, 15:22, Viedokļi un intervijas
Ogrenet

Jaunākie komentāri

2.grupu • 2014. gada 14. decembrī, 19:43
var saņemt jebkurš normāls cilvēks. Nav kauna visus spēkus veltīt pabalstu ubagošanai?
tā kaut kā? • 2014. gada 14. decembrī, 15:37
Ziedojiet, ziedojiet, ziedojiet, ziedojiet ... Lūgums šis domāts ir jums, Jo vienīgie patiesie nabagi esam Un ziedojums pienākas mums.
kkk • 2014. gada 14. decembrī, 09:55
Interesanti kopš kura laika bērniem dod paciņas.Cik Cēsu intesejusies iepriekšējos gados,citas pašvaldības dāvina bērniem paciņas kas neiet bērnudārza,bet mums Ogre nesot tāda finansējuma .

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet